Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

NOWA JA - sezon 2, cały odcinek 2

Dodano: 2017-06-08

Wyświetleń: 38865

Czas trwania: 21:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału NOWA JA - sezon 2, cały odcinek 2


         II sezon „Nowej Ja!” w telewizji NOWA TV w każdą sobotę, od 6 maja, o godzinie 15:45.

Bohaterki programu „Nowa Ja!” to Polki, które mijamy codziennie na ulicy, a których z reguły nie zauważamy. Zresztą one same poświęcają sobie niewiele uwagi. Postanowiły jednak wziąć los w swoje ręce i dokonać rewolucyjnych zmian w życiu. Z pomocą przyjdzie im Kasia Cichopek wraz ze sztabem profesjonalistów. Cała ekipa pracować będzie nie tylko nad zmianą wizualną uczestniczek, ale także pomoże im uwierzyć w siebie, pozbyć się kompleksów i ujrzeć w sobie atrakcyjną kobietę.        

Komentarze


innadla
wow kaska nie poznalam jej, super
Doti36 Doti36
Komentarze w większości jadem odstraszają! Po co tyle tego jadu?😳Małgosia opowiedziała kawałeczek swojej historii i zgłosiła się do tego programu, bo chciała zmiany.I uważam, ze ja dostała w bardzo pozytywnej formie❤️Mi się podoba👍Gosia wyglądałaś i wyglądasz super! Silna z Ciebie kobieta,życzę Ci i Twoim bliskim wszystkiego dobrego💐Nie jest łatwo być samotna mama( rodzicem),ale dałaś rade i widać tego owoc- kochająca corka🥰 Powiedziałaś, ze masz problemy z kręgosłupem i wiesz co to znaczy przestać chodzić na własnych nogach.Poczytaj o odbudowie kolagenu i witaminie C.Mi tez się to przytrafiło😢Bardzo bym chciała do Ciebie napisać, ale nie znam kontaktu. Jeśli będziesz to czytać, to napisz do mnie proszę...będę wdzięczna.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w zyciu🤗🤗🤗
Hannibal Lecter
Bardzo fajna Kobieta!Wiele z życia pięknego dla tej Pani!!!
Atena xxy
Dobrze klientka myśli bo każdy mężczyzna. to pospolity cham
Katarzyna Niemen
Wspaniała Kobieta 😊
Olivia Boss
Zalisz się czy chwalisz?!
kate doe
Co za głupia baba!Partnera brak,ha ha ha.Ogarnęła sama swoje życie,a teraz wpuści do tego świata jakiegoś życiowego lamusa i nieudacznika?Bo tylko tacy ustawią się w kolejce do zaradnej i samodzielnej kobiety.
Symbol Colour
😕
justyna justyna
Te wlosy za krotkie ,wolalam Malgosie w dluzszyvh, ale co tam odrosną ! Stylizacje srednie ,takie dla pani z banku ! Malgosia wspaniala kobieta ,ladna I zgrabna ona niepotrzebowala duzych zmian , sama w sobie piekna !!!
Maddie Pink Rock
Pretty!