Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Strajk kobiet Warszawa 2019! "Rondo praw kobiet"? Feministki i lewicowa mowa nienawiści?

Dodano: 2019-03-08

Wyświetleń: 30521

Czas trwania: 01:09

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Strajk kobiet Warszawa 2019! "Rondo praw kobiet"? Feministki i lewicowa mowa nienawiści?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


satyr171
Większość z tych "ludzi" to opłacone szczury w dodatku profanują symbole narodowe.
Darek Radulski
Współczesna SODOMA I GOMORA
damiano341
Proszę państwa mam propozycję dla feministek. Stwórzcie swój własny kraj, prawo jakie wam pasuje, wybudujcie sobie kurwa domy, przemysł telefonie i róbcie sobie co chcecie obiecujemy wam że żaden facet nie wkroczy do waszego. Kraju, wybierzcie sobie kontynent macie dwa tygodnie.
ddd
feministka - Kobieta która nigdy nie doświadczyła stosunku płciowego. Nie wyszło im dlatego się prują XD
Zofia Kata
Co ci stalo Kobieto? Dlaczego nie chcesz byc ta cudowna istota, od ktorej zalezy szczescie Twoje, Twojego Mezczyzny i Twoich dzieci? O co Ci chodzi? Naturalnie nie mozesz sie zgadzac na przemoc, na pogarde. Czy tak ciezko Ci zrozumiec, ze z tymi sprawami walczy sie nie tylko z pozycji kobiety. Badz prawdziwa kobieta, a zdobedziesz wiele.
Mieczysław Sylwester Kazimierzak
OBRONIĆ {POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.SZCZĘŚĆ BOŻE w imię Chrystusa Króla.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski w tej sprawie ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.,stąd i na polską politykę historyczną odcisnął swoje piętno KULT HOLOKAUSTU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.
Helen Smith
Jestem kobietą ale patrząc na to, co się dzieje jednak uważam, że en masse kobiety są po prostu głupie. Żenująco głupie.
Scyzoryk
Gdzie jest,, Zomo"....????????Za kaskę,, Sorosa" takie cyrki...!!!!!Prawdziwa Kobieta to dama... W WARSZAWIE DAMY TO MNIEJSZOŚĆ !!!!!!!
MarekzAnglii
Trzaskowski twierdził, że w Warszawie jest ponad 200,000 osób LGBT. Gdzie oni byli???
Tomasz Kordonski
Zobaczcie prawdziwie cały ten lewicowy społeczny eksperyment podszyty nienawiścią do życia,uporządkowania(myślę o uprządkowaniu mentalnym,moralnym i emocjonalnym),nienawiścią do ludzi i do sfery wiary chrześcijańskiej. Zadanie to wytworzenie totalnego mętliku w głowach ludzi,podważanie i relatywizowanie wszelkich wartości przez niszczenie tych wzorcòw i wartości,ktòre wskazywały sposòb postępowania przez stulecia... Aprobata dla rozwiązłości i odrzucanie dekalogu(co jest w nim takiego złego,nieprawdziwego-proste wskazania i przestrogi jak nie władować się w kłopoty-nie zakazy przecież skoro jest wolna wola),relatywizowanie dobra i zła-dobro nie zawsze jest dobre,za to zło coraz częściej jest dobre... Wtłaczanie w głowy ludzi myślenia o sobie,skupienia na wlasnuch emocjach,potrzebach i pragnieniach tak żeby nie było miejsca na myślenie o innych,ciągłe zwiększanie tempa życia tak by nie było czasu na myślenie wogóle... Odbieranie ludziom prawa do podejmowania własnych decyzji i poszanowania wolnej woli w wielu dziedzinach życia-wymuszanie postaw przez opresyjne prawo... Relatywizacja, interpretacja prawa dla własnych interesów,instrumentalne traktowanie jego przepisòw. Powszechny konsumpcjonizm-kupujemy najnowsze produkty pozbywajăc się starszych ale pełnowartościowych i techniczie sprawnych... A jeżeli chodzi o chrześcijaństwo,to prawdziwa orgia otwartej wrogości i wyszydzania nie tylko wierzăcych ale i prawd ich wiary... Tak ma marginesie nie przeszkadza buddyzm,hinduizm,§qiatkowie jechowy i inni majă spoköj. Za to chrześcijaństwo jest pod ciągĺtm ostrzałem... Ciăgłe wyszydzanie i wyśmiewanie połączone z obrażaniem Boga i bluźnierstwem. Niby nie wierzą,że istnieje ale zaciekle zwalczajă i ubliżają wszystkiemu co związane z Bogiem... Kolejny rozdźwięk-skoro wg mnie coś czy ktoś nie istnieje to nad czym siė wytrząsać i po co z taką nienawiścią opluwać...? Paradoksalnie po tym poznać łatwo ,ktòra religia i wiara są prawdziwe... Sami zobaczcie:szydzenie z katolikòw i Pana Boga,parada ròwności i ludzie poprzebierani w stroje zakonnic i księży obmacujący się na ulicy,awszystko zorganizowane w uroczystość Bożego Ciała-bo nie ma przecież innego lepszego zeby Bogu bluźnić... Tęcza-starotestamentalny znak przymierza danego Noemu po potopie od Boga...-oczywiście zaadoptowany jako znak środowisk lgbt... i na koniec minister zdrowia Holandii zatwierdzając w parlamencie prawo legalizacji eutanazji,ogłasza to słowami WYKONAŁO SIĘ-ostatnimi słowami Jezusa na krzyżu,ktòry przyjął to wszystko na siebie aby ludzi od śmierci uchronić. Życie w wierze chrześcijańskiej jest darem Boga a eutanazja jego odrzuceniem... Same zbiegi okoliczności,prawda...? I gdzie tu ta tolerancja i szacunek dla odmiennych swiatopoglądòw,konstytucyjne prawo do swobody wyznaniai szanowania uczuć religijnych...?