Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Sati Sauri- Wieczna Muzyka

Dodano: 2013-11-11

Wyświetleń: 143823

Czas trwania: 05:28

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Sati Sauri- Wieczna Muzyka


         Zapraszam do wysłuchania najnowszej pieśni! Flet Bansuri by Paweł Gdaniec.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość to subskrybuj mój kanał.

Facebook https://pl-pl.facebook.com/SatiSauriMusic        

Komentarze


Marcin Nowak
Dziękuję z całego serca
Damian Cz
Bardzo prawdziwe słowa 😊 z dźwięku jest wszystko, wszystko jest wibracją, polecam obejrzeć "Kosmiczne Ujawnienie" obejrzyjcie wszystkie sezony i zobaczcie jak ta piosenka mówi o tym samym tylko w piękny sposób 😊 pozdrawiam.
Seweryn Wiatr
:)
Natalia Iwinska
Tekst piosenki:Z dźwięku ma dusza, z dźwięku zrodzona Na chwałę Boga z tobą złączona. Z dźwięku nasz kosmos, z dźwięku my wszyscy, ze snu Brahmana co się mu wyśnił. Z dźwięku ma dusza, z dźwięku zrodzona Na chwałę Boga z tobą złączona. W jednym oddechu, z jednego serca świat się wyłonił dla twego szczęścia. Z dźwięku nasz kosmos w blasku skąpany. dla życia piękna nam ukazany. Ze światła dusza każda utkana, cząstką jest Boga, nam darowana. Z dźwięku ma dusza, z dźwięku zrodzona Na chwałę Boga z tobą złączona. Po wieczne czasy razem płyniemy, w mroku, w ciemności za światłem mkniemy. Z dźwięku ma dusza, z dźwięku zrodzona,Boga miłością trwa rozpalona, w Jego istocie moja rozkwita, w jedno stopiona- Wieczna Muzyka!
Martina Miller
Od razu poczulam czakre serca zaczela wirowac piekne dziekuje nasze slowianskie duchowe wibracje
Marcin Nowak
I umrą Bogowie, gdy ich sławy pieśń nie przechowa. Jednak dzięki Tobie Słowiańska Chwała będzie brzmieć wiecznie z każdym świtem Słońca. Aby nigdy Światowid nie pozwolił jej zemrzeć.
Sławomir Janczyszyn
Raz mi się zdarzyło, że cały boży dzień spędziłem z Twoją muzyką i z Twoim głosem...stałaś mi się tak bardzo bliska...jak siostra, której nigdy nie miałem, a która zawsze pragnełem mieć...niech się obudzą śpiace dusze i wrócą do korzeni naszych prodków i naszych praojców....Sława...dziękuje że jesteś, dziękuje, że tworzysz, dziękuje za woje towarzystwo, za bajeczne dzwięki i brzmienie, dziękuje za te słowa za te przepiękne pieśni, przy których moja dusza łka i tęskni straszliwie za tym co odeszło! Ale wierzę, że za sprawą takich osób jak Ty ...droga Sati...wszystko powoli powróci...ludzie się przebudzą ze złego snu...i powrócą do rozmów z dzrewami, wrócą do rodów, wieców, do czystych upraw, do stołów bez agresji, wrócą do pradawnej muzyki...gdzieś głęboko wszyscy tęsknimy za lepszym pokojowym światem....od 2000 lat wojują ze Słowianami ...a teraz już śnieżna kula spada z góry i staje się z każdym dniem większa i już nikt nie zatrzyma tej śnieżnej kuli...wszystko się powoli odrodzi...Sława Tobie, Sława wszystkim Słowianom, Sława naszym Bogom...i Sława Stwórcy!
Sławomir Janczyszyn
Zawsze jak Cię słucham droga Sati, to automatycznie zamieram, zastygam bezruchu, a łzy ściekają mi po policzkach jak grochy...nie umiem Cię nie kochać, miłuję Twą duszę i Twoją muzyczną wrażliwość i ten niesamowity głos, który porusza mną tak mocno...jak nikt inny. Jestem tak poruszony, że z trudem pisze te słowa...
Elzbieta Wachniewska
Przepiękne, piękne, niesamowite, zawsze słucham tej piosenki a raczej pieśni przed medytacja
arek dominik
twuj spiew koji ma dusze pani ma