Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

FARMACEUTYCZNE OSZUSTWA polski lektor

Dodano: 2014-12-01

Wyświetleń: 22761

Czas trwania: 55:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału FARMACEUTYCZNE OSZUSTWA polski lektor


         Firmy farmaceutyczne aby sprzedać lek muszą najpierw wyszukać a następnie rozreklamować chorobę. Według wielu badań, firmy farmaceutyczne fałszują dane dotyczące zwykłych chorób, by wywołać niepokój konsumentów i zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Promuje się nieistniejące choroby, a zwykłe przeziębienie pokazuje się w histerycznym obrazie.

Jeszcze dwadzieścia lat temu niewielu pacjentów przejmowało się podwyższonym poziomem cholesterolu - dziś, dzięki marketingowi firm farmaceutycznych, podwyższony poziom cholesterolu jest wymieniany jako jeden z głównych zdrowotnych problemów ludzkości, a leki na obniżenie ciśnienia i cholesterolu to najlepiej sprzedające się medykamenty.

Nagłaśnianie dolegliwości, tworzenie nowych zespołów chorobowych, z jednej strony upowszechnia niekiedy wstydliwe symptomy i zachęca ludzi do szukania leków na dręczące ich przypadłości. Z drugiej jednak strony takie praktyki sprowadzają niebezpieczeństwo na zdrowe osoby, które zaczynają stosować kuracje farmaceutyczne niepotrzebnie.

Zastanówmy się czy firmy farmaceutyczne na prawdę pragną naszego zdrowia, poszukaj naturalnego rozwiązania. Juz przed wiekami Arystoteles stwierdził "Niech lekarstwem będzie pożywienie, a pożywienie lekarstwem" - w dzisiejszych czasach jakże ważne znaczenie ma to stwierdzenie.        

Komentarze


Miracle :*
Racja najwyższa pora zacząć leczyć się samemu poprzez zdrowe odżywianie i ćwiczenia,a nie truć się niepotrzebnie drogimi lekami i tracić na to full kasy😥
Jacek M
Dziś liczy się kasa!!! Nie człowiek!!! Kasa kasa....trzeba wymyślić nowe choroby i nowe leki by kasa szła.
Johnny Bravo
Pokaz lekarzu co masz w garażu. Prawda jest taka, ze idziesz do rodzinnego i prosiz o pomoc bo masz konkretna dolegliwosc. Ten z kolei wypisze ci taki lek za jaki placi dana firma. W nagrode lekarz pojedzie na wakacje 6 razy do roku.
Anita Suszek
A na zespół głupoty wśród białych fartuchów kiedy będzie lekarstwo.Wyprane mózgi.....
Amazing Things
Jeśli zaczynasz temat o farmaceucie to wszyscy śmieją się z Ciebie jakby to był temat tabu, tematy takie jak religia, polityka, szczepienia, lekarze to tematy tabu , ludzie boja się rozmawiać o tak ważnych rzeczach odpychając na bok !! Ja jestem naturalnym człowiekiem nie biorę żadnych tabletek, suplementów , jem w miarę naturalne jedzenie , pije ziołowe herbatę i już latami mnie nie było u lekarza . Jestem teista agnostyk także znam swoje podejście do wiary ( jestem wolnym człowiekiem ) , banki? Żadnych kredytów bo wiem ze to zło . Szczepienia żadnych chyba ze sam zobaczę co znajduje się w szczepionce i obeznany czym są i jak działają dane szczepionki wypchane samymi śmieciami !!! Zdrowy , wolny nie uległy oraz doinformowany taki właśnie jestem .
Stanisława Baczyńska
Mordercy widzą tylko kasę w
rafał Jakubczyk
nie ma już medycyny jest tylko szarlatanstwo ludzie obudcie.sie lekarz to zaklinacz choroby i nic więcej ....
rafał Jakubczyk
najgorsze zło jakie się rozprzestrzenia to..... BIERNOSC....
Leszek Rozen
Inspirująca wiedza warta rozdawania podaj dalej.
Marek Mokwiński
Dlaczego takich ludzi nie pozbawiają prawa wykonywania zawodu i majątku zdobytego na nieuczciwości oraz pozbawienia wolności w sprawie karnej za to...12 lat spędziłem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pochodzę z rodziny lekarskiej...trzeba unikać ludzi w strojach lodziarza...oni nawet nie wiedzą często jak są manipulowani....Najlepiej korzystać z ziół...ale najważniejsza jest woda..., którą jesteśmyLudzie zaburzają sobie metabolizm spożywając zatruta żywność ale przede wszystkim wodę.Można przywrócić metabolizm spożywając nanowodę...Produkuje ją firma Nantes...i [email protected], tel. 608 777 543, Skype: marek_mokwinski, WeChat, Viber, WatsUp