Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wizyta w programie „Polak potrafi"

Dodano: 2013-05-28

Wyświetleń: 73656

Czas trwania: 07:34

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wizyta w programie „Polak potrafi"


         12 maja 2013 roku odbyła się emisja programu „Polak potrafi" na antenie TVN Turbo, w którym widzowie mogli się przekonać, jak wygląda proces produkcji wyrobów czekoladowych w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Polsce. Po zakładzie w podkrakowskich Dobczycach gości oprowadzał Wojciech Winkel -- dyrektor produkcji Wawel SA, który opowiadał o elementach całego procesu. „Polak potrafi" to program popularno- naukowy emitowany na TVN Turbo oraz w Internecie. W każdym odcinku przedstawiane są spektakularne inicjatywy, których autorami, projektantami i pomysłodawcami są Polacy.        

Komentarze


memories i never had
O hej Bezi
xYamettex
A o największym zapychaczu żył czyli oleju palmowym w swoich produktach nawet się nie zająkneli. To jest ta tajemnicza receptura.
Pogoń Szczecin
ciekaw jestem tego, ze u mnie w firmie cukierniczej ktora nie jest medialna, wszystkie surowce sypkie sa przesiewan. a w wawelu, wedlu i innych duzych, " wiodacych" producentow wala surowce prosto z wora. jak to sie ma do kontroli jakosci ?
Melooon
Są gdzieś dostępne zdjęcia z lat 80/90 pracy w tej fabryce? Moja babcia tam pracowała jak jeszcze zakład stał w Krakowie, i pamięta tego Pana Winkela jak zaraz po studiach poszedł do Wawelu.
Hong Kong '97
Kryształ.hmmmmmmmmmm Z czym mi sie to kojarzy ....xd
listonoszpat233
Uwzględniając wydajność zwijarek mamy około 675 000 Michałków na zmianę :-)