Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

5G - Jerzy Zięba - Rząd zamierza nas grilować.

Dodano: 2018-12-27

Wyświetleń: 120240

Czas trwania: 44:02

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 5G - Jerzy Zięba - Rząd zamierza nas grilować.


         Transmisja na żywo ze studia NTV.

Wspaniali Widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD. DZIĘKUJEMY :)

Muzyka: audionautix.com        

Komentarze


Małgorzata Tomczok
https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q&feature=share&fbclid=IwAR1a-D6xSZcvvKC7shTLh3_hBMSevq7m2qbivGN_PHSsrC6_p5J-hZE6gXg
Adam Wydmuch
owinąć telefon folią aluminiową i po sprawie sprawdziłem.
Tkaniny meblowe
Po takim syfie jakim nam serwuja dziwie sie ze ludzie jeszcze nie wyszli na ulice zeby pogonic to zgnile gowno. Polacy to jednak tempy narod
Leszek Ła
Dla 5G skóra człowieka jest barierą nie do przebycia , przy tak małej energii, tak że wpływ na organy wewnętrzne jest niemożliwy.
Leszek Ła
Mikrofale są częstotliwości między radiowymi , a światłem widzialnym które jest powszechne i konieczne dla człowieka ! ,a szkodliwe jest promieniowanie jonizujące od widzialnego w stronę gamma blisko gamma.
Leszek Ła
Nie ma żadnych tysięcy badań szkodliwości promieniowania telefonów,a badania na nowotwory głowy nie wykazały wpływu, nawet wyszedł korzystny wpływ np. na Oponiaka.
Leszek Ła
W latach 70 tych nie było 5 G!! nawet się o tym nie śniło, mieli po prostu ewentualnie armaty z fal mikrofalowych, a do tego jest to minimalna energia a dużo większe takie fale docierają do nas cały czas ze Słońca, a tysiące razy większe są w kuchenkach mikrofalowych . W pierwszych dniach płodu nie ma komórek jajowych w płodzie..
Love
Oto komentarz skierowany do Rzecznika Sieci komórkowej Orange. (Jeśli mieszkacie na terenie testów możecie skorzystać z tego szablonu, możecie go wysłać e-mailem, listem itp.) Do rzecznika sieci komórkowej Orange. Szanowny Panie, pojawiły się medialne informacje, że rozpoczęły się testy sieci 5G. Mieszkam na terenie objętym testami, na jednym z tych osiedli. Rozumiem, że do przeprowadzenia testów uruchamiacie nadajniki pracujące w częstotliwości 5G. Nadajniki te oddziaływują na mieszkańców wymienionych osiedli. Szanowny Rzeczniku Orange, informuję, że nikt mnie o zgodę na testy nie pytał. Powołuję się na Konstytucję RP. Zgodnie z Art. 39. Zasada wolności od eksperymentów Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. W związku z tym raz jeszcze pytam jakim prawem testujecie coś na mnie. Nie wyrażam na to zgody. Proszę też podać w odpowiedzi na ten komentarz link do wyników badań potwierdzających bezpieczeństwo oddziaływania sieci 5G na człowieka i organizmy żywe. W przypadku braku odpowiedzi lub linku rozumiem, że takich badań nie posiadacie. Informuję też, że dysponuję wynikami badań potwierdzających moje zdrowie. W przypadku zmian zastosuję odpowiednie kroki prawne. Podkreślam raz jeszcze, nie wyrażam zgody na żadne eksperymenty i testy medyczne na mojej osobie. Informację o moim sprzeciwie podaję do Państwa oraz publicznej wiadomości. Dodam, że z uwagi na testy rezygnuję z kilkunastu usług które mam u was. Macie ponad 1000 zł mniej co miesiąc.
hive555
co ten kutafon ćpie, ciekaw jestem jaki glos on slyszy w glowie xD
Agnes Ash
No niestety Panie Jerzy dzieje się....Dziś moi rodzice w wieku 70 lat otrzymali "SUPER" propozycje z telfonii o wprowadzeniu Internetu 5G w zamian za nowy bezprzedowy aparat telefoniczny 😑