Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mazolewski/Porter - Don't Ask Me Questions (Official Audio)

Dodano: 2019-04-10

Wyświetleń: 156809

Czas trwania: 03:37

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Mazolewski/Porter - Don't Ask Me Questions (Official Audio)


         Spotkanie na muzycznym szczycie. Mazolewski/Porter zapowiadają wspólną płytę singlem "Don't Ask Me Questions". http://smarturl.it/DontAskMeQuestions
 
Photo Nishika by Monsieur Zupika aka Maciek Szupica
Scan edit Artur Adeszko
Thx Szymon Weiss
Graphic design by Mariusz Mrotek

John Porter - electric guitar, vocals
Piotr "Rubens" Rubik - electric guitars
Wojtek Mazolewski - bass
Tomasz 'Harry' Waldowski - drums

Nagranie zrealizowano w Black Kiss Studio
Realizator nagrania: Arek Kopera

Na polskiej scenie muzycznej dzieje się ostatnio bardzo dużo. Swoją cegiełkę do tego muzycznego szaleństwa postanowili dodać dwaj niesamowici Artyści. Wojciech Mazolewski i John Porter prezentują dziś pierwszy singiel "Don't Ask Me Questions" z nowej, zapowiadanej na maj wspólnej płyty "Philosophia". Połączenie ich kompozytorskich sił doprowadziło do stworzenia utworu pełnego surowej energii i emocji, które wybuchają czasem w każdym z nas.

"Don't Ask Me Questions", to piosenka o szukaniu przez samego siebie nieosiągalnej '"idealnej miłości". Szukam dalej, uparcie uznając, że nic nie wiem - tak jak wielu mędrców przede mną. "Don't Ask Me Questions" to jeden z pierwszych utworów, który ja i Wojtek zrobiliśmy razem i jest to dobry przykład na to, jaką energię włożyliśmy w nasz projekt - mówi John Porter.

To utwór o nas samych, o naszych poszukiwaniach i potrzebie prawdziwej przyjaźni. Kiedy zaczęliśmy grać ten riff, od razu pojawiła się dobra energia. To co się rodziło, powodowało gęsia skórkę. Czuliśmy, że uzupełniamy się idealnie i idziemy w dobrą stronę. Powstał zróżnicowany dynamicznie utwór ze zmianami tempa i nastroju, który pędzi po emocjach w poszukiwaniu szczęścia - dodaje Wojtek Mazolewski.

To spotkanie dwóch bezkompromisowych osobowości polskiej sceny, które ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrał kultowe płyty z Porter Band, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka uchodzi za jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Kto spodziewał się takiego obrotu spraw? Pewnie Ci, którzy mieli już okazję usłyszeć współprace obu Panów. Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei“. Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, ze obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem i przygotowują się do wspólnych koncertów.

Duet Mazolewski/Porter to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek.

Ustaw utwór "Don't Ask Me Questions" jako sygnał oczekiwania na połączenie!

Wyślij AG547 na numer 80833 (0 zł)

Opłata za korzystanie z usługi Halodzwonek: Abonament miesięczny: Play – 2zł, Plus – 2,02zł, Orange – 4zł, T-Mobile – 4,99zł, reg. halodzwonek.p


👍 Polub nasz fanpage!
https://www.facebook.com/agoramuzyka

🔗 Odwiedź naszą stronę
http://wydawnictwoagora.pl/digital/

💿 Kup nasze płyty
https://kulturalnysklep.pl/

🎵Dystrybucja cyfrowa muzyki? Skontaktuj się z nami!
https://www.facebook.com/AgoraDigitalMusic

📚 Czytaj nasze Ebooki
https://www.publio.pl

#WojtekMazolewski #JohnPorter #Philosophia        

Komentarze


Agora Muzyka
Listen 🎧 http://smarturl.it/DontAskMeQuestions
luka2nd
To jest świetne, brak mi słów.
Joanna Kłos
Cudowna piosenka. Słucham, słucham i nie mogę się "nasłuchać"...
Marta Płaczek
Słyszałem na żywo...MG 2019...ROZWALAJĄ SYSTEM!!!
piotr gruszka
a na koncercie...jaka petarda!!!! panowie czapki z glow!!!
Urszula Kowalewska
:)
Natalia Jakubowska
Muzyka na światowym poziomie fenomenalne super
Natalia Skrzetuska-Skibniewska
Ła-a-ał!
Arek Płocicki
made in...?
Agnieszka Wierońska
Świetny duet😘