Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Od Czego Zależy Poczucie Własnej Wartości i Jak Je Budować

Dodano: 2017-08-07

Wyświetleń: 260083

Czas trwania: 25:22

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Od Czego Zależy Poczucie Własnej Wartości i Jak Je Budować


         Dziś opowiem o poczuciu własnej wartości - o tym czym jest, dlaczego jest ważne i czym w praktyce różni się wysoka samoocena od niskiej. Będzie też o tym na jakie obszary trzeba zwrócić uwagę żeby skutecznie budować i wzmacniać poczucie własnej wartości.

Link do filmie o ekstremalnej odpowiedzialności:
http://selfmastery.pl/odzyskac-kontrole-nad-soba-swoim-zyciem/

Tutaj możesz zapisać się do Newslettera:
http://eepurl.com/cQoljL

Więcej informacji:
http://www.selfmastery.pl

Pozdrawiam!
Magda        

Komentarze


h2 generator
ja powiadam że 2+2 to 5 i dobrze mi z tym
Michał Stasiak
jestem pod wrażeniem. ..dziękuję.
Robert V.Rich
Ale jak to wszystko zacząć zmieniać jak sytuacja jest tragiczna i podświadomość nie zna innego schematu tylko szkodzenie jednostce? Toksyczne programy przejęły kontrolę nad osobą? Jak to zmienić na korzystne?
FunFishie
„Self Master” to określenie które weszło w obieg języka polskiego? 😯😄 Muszę niedługo Polskę odwiedzić. 💚 Wyglada na to ze jak mi będzie brakowało słów, mogę śmiało mówić po angielsku, i wszyscy mnie zrozumią. 😂
Julia Józefowicz
Cenny materiał. Bliskie jest mi także stanowisko Jespera Juula, który wyraźnie rozdziela poczucie własnej wartości od pewności siebie. Wg. Niego pewność siebie to poczucie że jesteś w czymś dobry (osiagasz sukcesy, masz potwierdzenie z zewnątrz). Poczucie własnej wartości to świadomość że jesteś wartościowy niezależnie od tego czy jesteś w czymś dobry, że zasługujesz na miłość i szacunek z racji samego istnienia. Mnie to sporo uporządkowało. Polecam gorąco.
mile
Dziękuję. Teraz rozumiem skąd mam sprzeczne odczucia co do mojego poczucia wartości. Z jednej strony mam poczucie swojej wartości, ale z drugiej nie do końca ... A to stąd że w jednych obszarach mam wysokie oceny, a w innych niskie.
Paweł Kmieć
MAGDA jestes najlepsza...
MARTA WILCZYŃSKA
Pani Madziu dziękuję 😗
Hejka Mejka
Najpiękniej dziękuję.
Łukasz S.kyWalker
Dzięki!!