Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Elvana Gjata ft 2po2 Beso Official Video HD

Dodano: 2014-02-28

Wyświetleń: 261856

Czas trwania: 03:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Elvana Gjata ft 2po2 Beso Official Video HD


                 

Komentarze


y y
kjo keng do jet legjendare.
Marinela Sali
Ësht shum e dhimbshme të përjetosh kët gjë të kesh personin që dashuron në burg për një cift ësht shum e vështir
my music Rozita
Nice song...
Elona lona
Kjo kenge nuk lidhet vec me burgun por me sfidat qe perballen njerzit me sakrificat qe ben nje cift qe.pavarish pengesave nuk e leshojn doren e njeri tjetrit ne cdo sfid jete.
Everything Tv Albania
Super keng domethenese bravo elvana 2po2
Ibrahim Alili
Pse.bre kaq pak viws un 2019 akoma e degjoj
Leon S
S'mundem të shoh, s'mundem të prek unë joUooh, vetëm një moment mjafton dhe mekemNjë letër nga ty lexoj,o-o-oh mes lotësh bëhem e fortë.(A-Ha) Shumë po du me t'pa,nuk e di se sa sa kjo do vazhdojë.(A-Ha) Shumë po du me t'panuk e di se sa sa...Duro shpirti im, e ke dashurinëGjeje pak besim mbi të gjitha ti.[2Po2:]Nuk e kam hiç t'lehtë,po m'dridhet dora me ja nis me shkru kët letërSigurisht që planet mbetën stand by për naj here tjetër.Nuk e di pse ndjenjat për ty rriten n'kto 10m²Jam ka du me t'pa,jam ka du me t'prek,Jam ka du me t'pas n'dorëSe o ka m'mungon zoni yt,aroma dhe flokët e gjata.Garant as ti nuk e ke t'lehte,pa mu netët i ki t'gjataPo menoj ja vlen me vujt,po menoj ja vlen me pritPo menoj që sfidat për me konbashkë na dy kryhen një ditë.[Elvana:](A-Ha) Shumë po du me t'pa,nuk e di se sa sa kjo do vazhdojë.(A-Ha) Shumë po du me t'panuk e di se sa sa...Duro shpirti im, e ke dashurinëGjeje pak besim mbi të gjitha ti.Duro shpirti imbeso nuk kam asnjë tjetërqë e do, që e du më shumë se ty...
elmatador
26.8 ich liebe dich 💔
teduashum ichliebedich
21.8.18/2019 ich warte immer auf dich 💙
deivoxz Favi
Këng histori 😭😭😭😭