Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Kobiety w Mediach Narodowych I Cywińska, Luty i Mandrela o pracy, poezji i twórczości

Dodano: 2019-06-04

Wyświetleń: 2619

Czas trwania: 49:50

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Kobiety w Mediach Narodowych I Cywińska, Luty i Mandrela o pracy, poezji i twórczości


         #Kobiety #Cywińska #Luty 
► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


piotrsurf68
Prawdziwe Polskie dusze. Nie moge się przestac smiac że program prowadzi mądrala!
Donia Torba
Prosimy więcej kobiecości! 😊❤🌸
22annabella 22
Pani Mandera strasznie spięta jako prowadząca.
Gabriel Pan
A może Pana Aleksandra Jabłonowskiego zaprosicie do wspopracy. Ma więcej wyświetleń niż cala prawica razem wzięta. Nie ignorujcie NSZ_ZJ.
Senator
Pani Edytko proszę nie tłumaczyć się, że robi Pani ciasteczka, ale ZAATAKUJE FEMINISTKI, że nie umieją ich robić. Przestańmy się tłumaczyć!!! My namy rację .Damy Narodowe mówcie, że potraficie ugotować zupę i zrobić tort! A prasowanie męsksich koszul to dla Was drobnostka. Mówcie, że jesteście doskonałe! IDEALNE!
Masoviae14PL
Mój Boże. Słowa Pani Cywińskiej to balsam na duszę. W dzisiejszym świecie gdy panuje powszechna zawiść i chciwość u kobiet, takie osoby są skarbem. Chciałbym, żeby chociaż 1% polskich kobiet wsłuchało się w Pani piękne słowa."Co jest sensem naszego dawania (...)" Wspaniałe słowa. Coś pięknego. Serdecznie pozdrawiam.
Sz Fenek
Żeby kobieta była tylko w domu to musi mieć solidne zabezpieczenie od państwa, na wypadek tego jakby coś się stało mężowi.
Sz Fenek
Widziałem badania, które wskazywały na to , ze wartości przekazuje ojciec. Matka jest odpowiedzialna za ustanowienie w psychice (z reguły) tzw. obiektu, tzn. jak dziecko będzie przeżywać relacje z innymi ludźmi na poziomie fundamentalnym. Choć w w katolicyzmie, obie te rzeczy są ważne ( relacja i zasady/rygor moralny), więc w tym miejscu można spokojnie w tej kwestii powiedzieć, że na Ich Obraz i Podobieństwo zostaliśmy Stworzeni mężczyzną i niewiastą. ;-)
Sz Fenek
Podział na męskość i kobiecość to jeden z niewielu podziałów powszechnych, w którym nie mamy do czynienia z lepszym gorszym, a jednocześnie na tyle złożonym, że można wybrać sobie pojedynczą nić i zrobić z niej całą męskość kobiecość np. "przynieś mi piwo kobieto" albo dominacja zawsze = przemoc /opresja.
Sz Fenek
To pytanie Pana Jana Nowaka :D Strategia i do produkcji ! :D Techniczność opisu w tym pytaniu jest super :P