Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Rzepa - wróg firm farmaceutycznych

Dodano: 2018-11-25

Wyświetleń: 192390

Czas trwania: 05:20

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Rzepa - wróg firm farmaceutycznych


         Kochani zrobiliśmy dodruk ksiazki! Aby ją otrzymać prosimy o darowizny w kwocie minimum 25PLN na konto Fundacji Słowiańskie Powroty KRS 0000706371 z tytułem "darowizna - ksiazka- oraz DOKŁADNY adres na który mamy wysłać książkę wraz kodem pocztowym": 
PKO BP 55 1020 2629 0000 9202 0366 0040        

Komentarze


Lucjan Marosik
Pan Kudlinski ma 100% racji ... straż miejska gorsza od ormowców , potrafią karać spokojnych ludzi ale chuliganów unikają- policja też. Straż mnie ukarała za niszczenie zieleni w lesie gdzie na skraju zatrzymałem się samochodem i ani gałązki nie uszkodzilem ( Teraz tam jest tor dla kładów. A na policję jak zadzwoniłem zevktos przed chwilą wyrzucił śmieci (dachowki i zderzak sam.i telewizor) do lasu , to nie mogą nic zrobić bo nie podałem nr.rej. Za komuny jak bym to zgłosił na posterunek milicji to pisterunkowy zaraz motocykl wsk😉 między nogi i za chwilę wie kto wymieniał dach i zderzak w samochodzie🤔
Summa Summarum Summarum
Jak nie wiadomo o co się rozchodzi, to się rozchodzi o Kasę 😂 Podatki, podatki ..... od rzepy, pęczeka pietruszki ......
j.m s.
BRAVO !
Jacek Zagdański
Adolf jesyeś zajebisty
Postrach Katastrofalny
A ta rzepa marnie wygląda i przypomina gabarytami rzodkiewkę.Z widoku wnioskuję że za gęsto posiana.
Postrach Katastrofalny
Ja mam w zapasie parę kilogramów czarnej rzodkwi i częściowo zastępuję nią rzodkiewkę.chyba do wiosny starczy.
Postrach Katastrofalny
JA POLECAM KUPOWAĆ U ROLNIKÓW. Jeżeli się zdąży to można zamówić konkretny towar i tacy zwykle tak nie podskakują jak ci z lidla i można zamówić towar przynajmniej w miarę ekologiczny.Trochę nawozów nie jest problemem .Najgorsze z nich są azotany.Ale znacznie gorsze są środki typu "roundup".Jednak ostrzegam-nawet niegroźne nawozy w stylu siarczan potasowy mogą spowodować w nadmiarze że będzie towar miał mniej witamin.Podobno np. pomarańcze sklepowe mają kilkanaście razy mniej witaminy c niż dzikie nie nawożone.
Postrach Katastrofalny
Czy rzodkiew może zastąpić rzepę?RZEPA NIEZBYT MI SMAKOWAŁA ALE RZODKIEW BIORĘ CZĘŚCIOWO ZAMIAST RZODKIEWKI DO PRZYPRAWY.
URSUS 4X4 Friee live
Tych miejskich gestapowców za mordy i o ściane...
URSUS 4X4 Friee live
Babcie gonić i syf chemiczny z marketów wciskać ludziom !!Święta prawda 👍