Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

07. Królowa Pszczół: ul. Pojednania [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]

Dodano: 2019-04-04

Wyświetleń: 21583

Czas trwania: 12:57

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 07. Królowa Pszczół: ul. Pojednania [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]


         Polub profil naszej fundacji: http://www.facebook.pl/FundacjaON

Tytuł: Królowa Pszczół
Podtytuł: Ulica do Nieba
Typ: Rekolekcje
Autorzy: ks. Dominik Chmielewski SDB oraz Piotr Tau Kowalczyk
Realizacja video: Maksym Zgryza Film
Label: Bozon Records

🐝,,Królowa Pszczół: Ulica do Nieba" to rekolekcje wielkopostne poprowadzone przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB, byłego mistrza wschodnich sztuk walki, który po niezwykłym doświadczeniu działania Pana Boga porzucił karierę wojownika ciała, przyjął święcenia kapłańskie i obecnie posługuje jako salezjański rekolekcjonista oraz Piotra TAU Kowalczyka, muzyka i rapera, który występując pod pseudnonimem Medium doświadczył głebokiego przebudzenia duchowego, nawrócił się i zmienił pseudonim na Tau, a obecnie prowadzi wytwórnię muzyczną Bozon Records, markę odzieżową Godline oraz Fundację ON. Prywatnie mąż i ojciec.

🐝Przed nami 13 zwięzłych, konkretnych i podanych w prostej i przestępnej formie ulic czyli etapów powrotu do żywej wiary.

🐝Zapraszamy serdecznie do polubienia, udostępnienia i komentowania.

🐝Zachęcamy również do wsparcia naszej Fundacji ON. Z Waszą pomocą będziemy mieli szansę na dynamiczny rozwój. Liczymy na pomocną dłoń!

🐝Wpłać darowiznę na cele statutowe:
🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837
🐝Adres: Fundacja ON
🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych.

www.fundacjaon.pl

Bozon Records 2019

____________
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/2mJof6A        

Komentarze


Bozon Records
POMÓŻ NAM POMAGAĆ 🔥 Wpłać darowiznę na cele statutowe Fundacji: 🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837 🐝Adres: Fundacja ON 🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych. Dziękujemy w imieniu całej Fundacji ON !
T4rion
Dzięki takim ludziom wierze w ludzi, czyli w sumie Boga. :) Poproszę o modlitwę za mnie. Bóg zapłać.
Analogia Filmu
Mam pytanie, jakie sztuki walki ćwiczył Ks.Chmielewski ?
mariusz gora
Witajcie. Założyłem drugą już Grupę Różańca Świętego na Whatsapp. Jeśli szukasz Boga lub Maryji to serdecznie zapraszam do przyłączenia się do grupy. Szczególnie zachęcam Polaków przebywających poza Polską (ja sam jestem z Hiszpani).​ Celem grupy jest wzajemne wspieranie się poprzez odmawiania codziennie 5ciu dziesiątek Różańca. Jeśli nigdy nie odmawiałeś/odmawiałaś Różanca to tym bardziej zapraszam - mozesz zacząć od jednej zdrowaśki i krok po kroku wchodzić głębiej w Różaniec. Maryja w swych objawieniach w Fatimie, Lourdes a szczególnie w Medjugorie nawołuje aby ludzie masowo się nawrócili właśnie przez Różaniec. Stąd moje ogłoszenie. Mnie samego Bóg poprzez Maryję wyciągnął ze śmiertelnego bagna i chcę dzielić się Jego miłością i miłosierdziem z innymi. Proszę się nie krępować - ze mną można śmiało rozmawiać na wszelkie tematy. Jeśli jest ktoś chętny zacząć swoją przygodę z Maryją to proszę przysłać wiadomość z imieniem na whatsapp lub smsa na mój numer:​ 0034 633665707. Pozdrawiam. Mariusz
Robert M
6:8 min CZŁOWIEK NIE MOŻE ZABIĆ BOGAAAAAAAAAAAAAAAAAAA OGAAAAAAAAAAAAAAAAAARNIJ SIĘ PL
Jacob Dzik
Z Panem Bogiem Kochani❤️
VIRTUS - BRAWL STARS
Ks Dominik Chmielewski dzięki za odpowiedzi, które zadawałem se pytania i nie mogłem na nie odpowiedzieć, Ksiądz Dominik na nie odpowiedział, dzięki
Uld1n
Moje zycie juz samo w sobie jest umartwieniem.
radek radekkk
.fajna melodia na początku
Mateusz Buczacki
Piękne dzieło i warunki dobrej spowiedzi św. Rzeczywiście, żeby wykorzenić grzech stały, trzeba spełnić wszystkie warunki no i oczywiście mieć się na baczności. Ja mam kłopot z zadośćuczynieniem względem drugiej osoby którą skrzywdziłem gdzieś w przeszłości. Jak mam taką osobę przeprosić, wyrazić w jakimś dobrym uczynkiem ? Jeśli mam problem z samym sobą, to znaczy brakuję mi odwagi, bo często jest to sytuacja intymna ? Jak porozmawiać z tą skrzywdzoną osobą czy zostawić swoje sytuacje z przeszłości ? Co wtedy jeśli nic z tym nie zrobię ? Po prostu zapomnę, nie będę myślał jak do tej, do kiedy właśnie teraz poruszyło mi się serce, na naprawienie krzywd. A może nie ten czas ? Nie pamiętam, żebym zrobił coś z tym. Już mówię o co mi chodzi: Czuję w głębi, że jestem odpowiedzialny za moje byłe dziewczyny, za przelotne " zabawy " z innymi dziewczynami często też przy pomocy różnych środków odurzających, a i też świadome rozbudzanie myśli, pieszczot. Powracają do mnie od czasu do czasu takie sygnały w głowie, że te osoby również o tym pamiętają, no nie dosłownie, ale mają przed oczami te " obrazy " o których nie będę wspominał tutaj. Też mam świadomość, że mają wyrzuty sumienia. Potrzebuję pomocy. Proszę o jakąkolwiek odp. chyba, że i też odpowiesz mi Piotrze w ZG 26 kwietnia, mam nadzieję, że pogadamy. Pozdrawiam. Pokój.