Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

[TYLKO U NAS] Rolnicy mają dość, powstaje partia! | Michał Kołodziejczak

Dodano: 2019-06-15

Wyświetleń: 31234

Czas trwania: 34:24

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału [TYLKO U NAS] Rolnicy mają dość, powstaje partia! | Michał Kołodziejczak


         #Kołodziejczak #Prawda #Agrounia


► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Grażyna Nowicka
Młody i ogarnięty....POWODZENIA👍👍👍
Aron3d
Boje się że jak zmienią nazwę to ludzie się nie połapią...
przybsz mirosław
Wisisz mi 100 zł oszuście
Miros Pozeg
Michał jestem z tobą !
John Common
Michale, nie moge znalezc waszej strony abym przeczytal wasze postulaty, wasz program. A jak bedzie przymusowa reklama to nie bede wchodzil na taka strone. No jestem do ciebie bardzo krytyczny, nie dlatego ze zle chcesz ale dlatego ze rzucasz sie z motyka na ksiezyc. Spodziewaj sie mocnej krytyki odemnie i innych. Dlatego zebys sam zobaczyl co rozumiesz a czego nie, i aby ludzie to widzieli, bo jesli nie rozumiesz prawa, nie rozumiesz historii, nie rozumiesz polityki to tylko robisz plonne nadzieje. A jezeli rozumiesz to odbierzesz mi i innym argumenty, pytania i pokazesz dlaczego ty lepiej bedziesz sie zachowywal przy korycie tak jak sie zachowuja obecnie. Na poczatek podaj swoja strone, forum lub email, pokaz jak rozumiesz obecna konstytucje, i co bys w niej zmienil i dlaczego. Co w prawie bys zmienil i dlaczego? Co bys zrobil aby Polska byla suwerenna? Konkretna definicja: polakiem jest kazdy zrodzony z rodzicow polakow. Kazdy inny musi zlozyc deklaracje i wypelniac bezwarunkowa lojalnosc wobec polakow i Polski. Lamiac lojalnosc tracisz prawo pobytu w Polse i stajesz sie powaznym przestepca. Co ty na taka propozycje?
Guidatore Dell Autobus
Znów "łączymy się przez podział" - coś mi się wydaje, że pan Kołodziejczak to kolejny Judasz.
Elzbieta Zawistowska
PSL się zeszmacił już tak jak więcej nie można ,stołki tylko się liczyły i liczą dziś mamy Kosiniaka z komuszych odpadów w PE ,wieś potrzebuję nowego lidera który nie bedzie daj Boże sprzedajną pros,,,,,,,,,,,,,,dla każdego kto dobrze zapłaci bez względu na pochodzenie i orietacjie .
dzieckoBoze
Polska ma wiele możliwości na bogacenie, ale w tej chwili każda próba rozwijania gospodarki (np kopalnia Krupiński może dać 2 bln zł, a jest postawiona w stan likwidacji) jest dławiona przez rząd i mafie syjonistyczne pracujące dla naszych wrogów. Silna polska gospodarka w polskich rękach! Brawa dla Michała Kołodziejczaka i AgroUnii!
Andrzej Szebesta
Popatrzcie tylko na te nazwy: Razem, Teraz, Wiosna, Prawda. Wygląda na to, że te wszystkie nazwy wymyśla im jeden i ten sam facet. Nie można było tego nazwać PR (Partia Rolników) albo podobnie?
Robsonek
Kołodziejczak bez Konfederacji nic nie zdziałasz i bardzo dobrze o tym wiesz. Chyba że powstałeś po to aby rozbić głosy przeciw Pis .. a to już inna bajka