Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

07. Słoń - Martwy | bit Chris Carson (OFICJALNY ODSŁUCH)

Dodano: 2015-10-01

Wyświetleń: 336537

Czas trwania: 03:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 07. Słoń - Martwy | bit Chris Carson (OFICJALNY ODSŁUCH)


         BDF na vulgarus.pl: http://vulgarus.pl/producent/braindeadfamilia/slon-bdf-cd
BDF w Empiku: http://www.empik.com/brain-dead-familia-slon,p1115268464,muzyka-p

BDF W CYFROWYCH SERWISACH:
BDF NA ITUNES: https://itunes.apple.com/ua/album/brain-dead-familia/id1048153356
BDF NA SPOTIFY: https://play.spotify.com/album/23crXcae3TqDK5mQ4VIP5F
BDF NA DEEZER: http://www.deezer.com/album/11378408
BDF NA TIDAL: http://listen.tidal.com/album/52384220
BDF NA AMAZON: http://www.amazon.com/Brain-Dead-Familia-Explicit-Slon/dp/B016FEU2NY/ref=sr_1_1?s=dmusic&ie=UTF8&qid=1444905328&sr=1-1-mp3-albums-bar-strip-0&keywords=brain+dead+familia
BDF NA WIMPMUSIC: https://play.wimpmusic.com/album/52384220

Album: Brain Dead Familia (2015)
Tekst: Słoń
Muzyka: Chris Carson

Brain Dead Familia to solowy materiał Słonia, który swoją premierę miał 2 października 2015 roku. Na albumie usłyszycie dawkę lirycznych anomalii, położonych na produkcjach krajowych producentów. Krążek składa się z 14 premierowych Tracków autorstwa 9 beatmakerów, a obok Słonia pojawi się 7 gości.

Gościnnie na płycie wystąpili: Groov (Drown My Day), Blaze Ya Dead Homie, Dejan, Penx, HZD/Hazzidy, Guzior oraz Oxon. Bity wyprodukowali: Creon, Chris Carson, The Returners, White House, Tmk Beatz, Mikser, Dyniak, Matheo, SSZ. Za skrecze odpowiadają Dj Creon, The Returners, Dj Soina oraz Dj Ace. 

Efekt końcowy bardzo ładnie gładzi musk - krótko w swoim stylu, podsumowuje płytę Słoń. 

Trasa Koncertowa: https://www.facebook.com/wsrh.slon/events
Booking: [email protected], 606 712 361
Wywiady: [email protected]

Bądź na bieżąco:
https://instagram.com/braindeadslon/
https://www.facebook.com/wsrh.slon
https://www.youtube.com/user/BrainDeadSlon        

Komentarze


PATYKOFF
2:15 XD
Atomowy Gringo
https://www.youtube.com/watch?v=o5XRy8n6pzQ
diabyl chuju
Grubo
RetroN
Pozjadane !
Helvete 98
no slayer wpłynął trochę hahaha
SYLWESTER JAROSZ0EWICZ
Smieciu,ta Mejer Monika nawet swego Ojca niezna ani psychologi ani niczego ,,,,,,,,,, z czym racje masz to kurea szpetna od szprotena jest niezla ruchawica znana.Nie moja Rodzina spierdalaj z ta dziwkom i czekam ,,,,,,Stale az kurwa z Laboratorium jondra odda komu wywlokla,,,,,Odszuka ,,,,,,,,,Imiona Scierwo ktore przywolujesz to ssanie Rutgensowi-Jaworskiemu Chuja i wkladanie w Usta Sluchaczom jak stanie nad Publikom i Krzyczec Pizda czy Kutas lub wsrh.Spotkamy sie scierwo Pomiocie nie opowiadaj mi o swoim kurewskim losie po co mi wiedziec SmieciuZaproszenie wysylac nie muszeTobie i tym kurwomCo dymiom w Kryminalach pozniej drom morde JPlub Chuj w Dupe i Walter Pan Haus twym Domem Scierwo Osrana.Raz ze Pentagram was wezwal taki kurwa mmagnesMadness Czary o ktorych chuja wiesz lumpiePieniondze.Wez.Ze sobom.Szmaty tez.Gitow i Gadow tez i Politykow.I Kurwy Magie Czarnom i Demony o ktorych Przekazalem komu trzeba nawet nie Synu.Nie nauczaj juz Chyba ze chcesz nam pokazac Wamp Magazyn i Pie panhaus albo M.M.Wez Armie kurew , Chybika tez Nowaka i reszte i tego pomylenca z Iraku co z P.Chce sie mierzyc Odwrocisz 6 na 9 idioto spotka cie Podwojne Pieklo Idioto.
Sylwester Jaroszewicz
Magda Mejer Szpital to dla niej Piesn Lekarska i Pan Hausa i NFZ i dla Moniki Twej Gwiazdy z Czarnej Dziory co Zesrana jest jak ty po Bramach
Sylwester Jaroszewicz
Moj Aniol Kurwo to twoje ostatnie zdanie gdy ssales mi chuj wojtku w Lovenich cwelu z tad zazdrosc ze kurwa lump jestes.
Patryk
nie wiem czy ktoś to sprawdził ale to co jest na końcu brzmi tak "I wtedy tabletki przestają działać i przychodzą ludzie z moich snów i tańczymy razem wokół sterty kości, mają czarne dłonie i języki i śpiewamy tak do białego rana"
Michal Chlebowski
Slychac melodie z depo w resident evil 3 nemezis :D pozdro