Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Droga do zdrowia na przykładzie SM, cz. 1 - Doktor Pokrywka.

Dodano: 2019-02-12

Wyświetleń: 26045

Czas trwania: 23:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Droga do zdrowia na przykładzie SM, cz. 1 - Doktor Pokrywka.


         Transmisja na żywo ze studia NTV

Wspaniali Widzowie i Goście NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 

05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN
59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR

DZIĘKUJEMY :)

Muzyka: YOUTUBE, audionautix.com        

Komentarze


Joanna Szulc
W nocy probowalam. Nie wiem czy to kiedykolwiek komus pomoglo. Mi tylko zaszkodzilo. Zatoki byly lekko podraznione przed ale teraz to sa zalatwione. Powietrze tam takie sztuczne jak przy najgorszej klimie. Nawet smierdzi chemia a do tego to cale cisnienie. Cos okropnego. Mamie tez sie pogorszylo a z zatokami nie miala problemu. Po tym sprawdzilysmy dotlenienie ktore u mamy SPADLO na 93% a u mnie co mam zawsze dobrze do 97%. Puls nam obu sie podwyzszyl i to po komorze byl bardzo wysoki. U mnie okolo 120 a u mamy ponad 90. Ludzie uzywajcie swego rozumu a nie sluchajcie glupot z internetu. Lepiej isc do lasu i wdychac naturalne swieze powietrze a nie jakies komory. To przynajmniej za darmo a nie nabijac kase jakiemus konowale.I have spent a night there. It was a nightmare. Although my sinuses where slightly irritated, now I have a full blown sinus infection. The air there is absolutely appalling and then the pressure. Absolutely horrible. We actually checked the oxygen levels after. They WENT DOWN. My mom had 93%. She hasn't had oxygen that low for a long time. In short, better go to the forest for real fresh air instead of this chemical thing. Way better and free. Don't give your hard earned cash to some quacks.
Beatrice Bourne
Ładna, młoda Panienko mówi się 'terapeutĄ', 'akupunkturzystĄ', 'praktykĄ', 'wynalazcĄ', a nie mówi się OM. 'Om' dobre w innych sytuacjach. Jest Pani młoda, umysł chłonny, więc braki ze szkoły szybko można nadrobić. Trzymam kciuki za Pani karierę dziennikarską.
moren1169
https://www.youtube.com/watch?v=uxFoykFifuQ Jak Acta 2 wejdzie to takich filmów nie bedzie!!
Ewelina Wrobelek
Wspanialy czlowiek
Piotr Kusior
cieszę się bardzo że Pan jako jeden z nielicznych ma odwagę przytaczać wersety z Bibli . Chwała Bogu .
irena maciejowska
Mam zaszczyt znać p.Doktora osobiście. Korzystałam z akupunktury, wlewów vit C i magnezu oraz oczywiście z normobarii. Efekty zadziwiające. Dzięki P.Doktorze i gorąco pozdrawiam.
Granderfanklub
Warto obejrzeć ten program.
Krzysztof Drzewiecki Drzewiecki
Dziękuję Panie Doktorze
skorupa strupa
Ciekawe
magyxflame
Dr pokrywka najlepszy dawać mistrza więcej 😉