Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

STEKI SOLIĆ CZY NIE ? ! OBALIĆ MIT ! / Oddaszfartucha

Dodano: 2018-08-18

Wyświetleń: 66545

Czas trwania: 06:31

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału STEKI SOLIĆ CZY NIE ? ! OBALIĆ MIT ! / Oddaszfartucha


         WESPRZYJ ;  https://patronite.pl/Oddaszfartucha-pl?podglad-autora Fanaberie na temat steku , czy solić przed smażeniem czy nie !        

Komentarze


Yolanda Miernik
Soli sie i to porzadnie, ja wlasnie dzisiaj marynuje 2 antrykoty po 600gr na cala noc w ziolach czosnku, sol i pieprz, powiem jak wyszly.
Sebastian Kret
Ilu kucharzy tyle "znafcóf" ja zawsze się śmieję jak widzę oburzenie że solę przed 😂wolę przyprawić steka bo to nie carpaccio wołowe 👌
Doktor Gold
Po tym filmie stracilem do ciebie szacunek mistrzu.. Ten stek powinien zostac doprawiony po usmazeniu! Co ty chlopie pokazujesz do cholery?!Jak niedoprawiony stek moze konkurowac z tym ktory jest doprawiony? Subiektywizm pelna geba ktory wprowadza ludzi w blad! Wstyd i hanba!Hanba!!!
Matti Kolodziejski
Tylko się nie popłacz. Dlaczego tylko przyprawionego spróbowałeś ? Oglądam Wszystkie filmy ale popełniłeś faux pas jeżeli wiesz co to znaczy :P .... Pozdrawiam
Marcin Żywy
Sorry, łapka w dół. Bez spróbowania obydwu -> ten jest smaczniejszy?Osobiście, mięsko kupione z wiadomego dobrego źródła, w zasadzie tylko muskam przyprawami, albo i nie - takie jest the best i takie lubię. Te ze sklepów, szczególnie wielkopowierzchniowych, to bez odpowiedniej dawki przypraw, prawie ani rusz.
Jolly Jo
😄👍🏼Smacznego ☺️
Tkei
Ale czy to zdrowe takie nie wysmażone, ?
KORNELLI_GWK
Szkoda, że znalazłem to akurat jak już jadłem swojego xd ale spróbuję następnym razem :p
Excellent Trip Travel
Kto je dużo soli ten ma synów do woli
trocki80
kto Ty jesteś właściwie...?