Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Reklama na Facebooku 2019 - jak ją zrobić krok po kroku?

Dodano: 2018-12-06

Wyświetleń: 12315

Czas trwania: 45:44

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Reklama na Facebooku 2019 - jak ją zrobić krok po kroku?


         Jeśli interesuje Cię reklama na Facebooku a raczej jak taką reklamę samodzielnie tam umieścić, to musisz obejrzeć to video :)

Pokazuję tu, w jaki sposób krok po kroku stworzyć sobie reklamę na FB.
Pokazuję też, w jaki sposób za nią zapłacić.
Pokazuję także, jak ustalić cenę takiej reklamy.
Pokazuję, jak targetować odbiorców reklamy.
Pokazuję na jakie elementy i opcje zwracać szczególną uwagę, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Link do video, o którym wspomniałem:
https://www.youtube.com/watch?v=3KYt_2lkSkg        

Komentarze


Lilly Lilly
Super wideo, wyjaśnione w bardzo prosty i logiczny sposób, dobra struktura, w porównaniu z opisami technicznymi na Facebooku - pełen profesjonalizm :)
Fishing TV WMH
Fajny materiał i łapka w górę, ale już niestety częściowo nieaktualny. W szczegółach wygląda to trochę inaczej.
Krzysztof Kuś
Materiał długi, ale wyczerpujący. Bardzo przydatny. Dzięki :))
Republika Biedy
Paweł mam pytanie - czy można promować posta na fanpage ale bez podawania fejsbukowi danych karty? opcja przelewu jest ale i tak wymagają danych typu adres itp, nie chce zeby fejsbuk wiedzial o mnie wszystko. Czy jak podam fejkowy adres to przepusci mnie do przelewu online czy jak to dziala?
katarzyna raczek
czy jest mozliwosc zamowienia u ciebie takiej reklamy ewentualnie jakiegos kontaktu do ciebie zeby moc ogarnac 2 reklamy moze pozniej sie naucze
Ewelina Danek
Witam, super materiał. Mam jednak pytanie jak ustawić kilka reklam by się zmieniały zdjęcia ale koszt całkowity był jeden. Nie jestem pewna co do tego. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :-)
Dariusz Dąbrowski
Witam, pomocny materiał. Robię wszystko krok po kroku i mam problem w momencie konfigurowania reklamy - nie mam opcji "użyj istniejącego posta" Proszę o podpowiedź
Monika Orzyłowska
A czy na kanale jest film o pikselach? Jak dodać, skonfigurować piksel facebooka itd.? Mam pytanie :) Czym różni się, jeżeli chodzi o ustawienia, tworzenie reklam w menagerze reklam od promowania postu? W tym ostatnim również możemy już odpowiednio wytargowywać odbiorców reklamy. Czy w razie nieodpowiedniej reklamy FB blokuje moje konto czy to reklamowane (jestem administratorem kilku kont)? I co w takiej sytuacji zrobić?Materiał jest super, na tyle przejrzysty, że pierwsza reklama została opublikowana :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
Janusz Semla
Cześć Pawle Robię dokładnie tak jak Ty krok po kroku i w momencie z"zapisz wersje roboczą" Wychodzi mi błąd Wprowadź adres URL który chcesz promować?
sonkadenombre1
Czy masz może pomysł dlaczego nie mogę wybrać witryny internetowej jako miejsce kierowania ruchu? U mnie ta opcja jest niedostępna - widzę tylko 'strona facebook' w tym miejscu. (Adres witryny mam podany na stronie facebookowej.)