Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

W. Tumanowicz | Co przyniosły nam wybory 4 czerwca?

Dodano: 2019-06-04

Wyświetleń: 5174

Czas trwania: 31:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału W. Tumanowicz | Co przyniosły nam wybory 4 czerwca?


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Mario46 Best
Nie lubię gdy "gadające głowy "wymądrzają się na tematy oczywiste.A już ktoś kto w roku wyborów 89 miał 3 latka niewiele wie co się działo przed i po.Różnej maści działacze gadają,gadają i gadają a jak przychodzi do wyborów do Euro to kompletna klęska.Ludzie wam zawierzyli i dali z siebie wszystko tylko wy "nieomylni chłopcy w krótkich majteczkach"spieprzyliście wszystko koncertowo.I nadal się wymądrzacie na wielkie tematy o których nie macie zielonego pojęcia!!!!Dorośnijcie do zaufania jakim was obdarzyło 600 tys.Ludzi bo następnym razem was oleją!!!
Gabriel Pan
A może Pana Aleksandra Jabłonowskiego zaprosicie do wspopracy. Ma więcej wyświetleń niż cala prawica razem wzięta. Nie ignorujcie NSZ_ZJ.
Gabriel Pan
A może Pana Aleksandra Jabłonowskiego zaprosicie do wspopracy. Ma więcej wyświetleń niż cala prawica razem wzięta. Nie ignorujcie NSZ_ZJ.
Jerzy Rawicz
Od 30-tu lat tkwimy w zydokomunistycznym szambie, kataryniarz wciaz ten sam, zmieniaja sie jedynie malpy.
grzes
Co przyniosły nam wybory 4 czerwca? Rozkradanie Polski !!!!!! Nikt nie zabija kury która znosi złote jajka......a okrągłostołowi sprzedawczyki nawet to sprzedawali za grosze !!!!!!!!!! HAŃBA a nie święto ...!!!!!!!!!!!!
mrfreddie04p
Panie Witoldzie. Leszek Bubel twierdzi, że jest pan synem Marka Tumanowicza. Może miało by sens wnieść przeciwko panu Bublowi sprawę do sądu?
Marcus Maximus
PO jawnie PiS potajemnie okrada Polskę z Wolności Majątku Narodowego. Tajne rozmowy jak przy Okrągłym Stole dogaduje się żyd z żydami. Polska i Polacy na aucie.
Wiesław P
Co przyniosły nam tamte wybory? Wiarę, że społeczeństwo odzyska (odzyskało) swoje prawa i ogólne przekonanie , umiejętnie wpojone przez sługusów Kremla i samego Bolka, że rządzi Solidarność. Realia były inne, ale społeczeństwo wierzyło i to bezgranicznie,że skończyły się rządy komuchów. Nieliczni jasno widzący realia i znający kulisy ich powstania, nie znajdowali posłuchu. Bezgraniczna wiara w Bolka i przekonanie (wmówione tak " na chama"), że rządzi Solidarność - były wszechobecne. Skutki tego trwają do dzisiaj. Dawni sługusi Kremla przekształcili się w sługusów Brukseli i zostali wybrani do PE. To m. in.. przyniosły tamte wybory. Pozytywy pomijam (niesłusznie z resztą), aby nie dzielić włosa na czworo i w konsekwencji zakończyć nijaką, ogólnie głoszoną konkluzją : "tak, ale'.
Jerzy Pawlik
Ja myślę że wybory trwają cały czas teatrzszyk na scenie politycznej odgrywa rolę ktorej scenariusz pisał okrągły stół przybywa tylko kukielek i marionetek
Adam Wert
To że importujemy obornik z Holandii