Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Świat bez tajemnic - Wulkany

Dodano: 2013-10-29

Wyświetleń: 173077

Czas trwania: 50:16

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Świat bez tajemnic - Wulkany


                 

Komentarze


momo 79
A kurwa park JS w Ameryce to jest wulkan a nie te ogniska
Mirek Klemens
🤔👍👍
Dariusz T
dobrze że na youtubie jest coś wartościowego i ciekawego
Maria Zel
Ciekawy film i groźny, a badacze niezwykle odważni.
Masioski Myncia
Wulkanolodzy są obarczani odpowiedzialnością za prognozowanie ..no tak ale gdyby olali system i badali wulkany stricte dla swoich potrzeb kto by ostrzegał tych ludzi.Swoją drogą jesteśmy malusieńcy w konfrontacji z żywiołami.Jak mawiał mój świętej pamięci dziadek -Co ma pierdyknąć to pierdyknie i nikt tego nie zmieni!Świetny i bardzo rzeczowy dokument.Byłem na Islandii siedem lat temu i widziałem wulkan Hekla...wrażenie niesamowite!!!Teraz oglądając ten dokument wiem co to jest potęga wulkanu.
Kasia Muzyczna
Większość ludzi nie wie nawet, że istnieje coś takiego, jak komora magmowa, szanowny panie "nałókoffcó".
Aleksandra Klyz
Nie jest sztuką przeżyć , ale sztuką jest życ w takich warunkach.
Mirro Otka
i co ekolodzy, wyszliście do lasu? Dla Boga to pryszcz a dla waszych bredni cieplarnianych być albo nie być....tyle może człowiek w swoim piździku i piecyku
DawidS
43:51 Jaki dylemat? Chyba lepiej ewakuować niepotrzebnie niż nie ewakuować i maja zginać tysiące ludzi.Polityka i ekonomia jest oczywista: życie ludzkie jest ceną najwyższą.Co ludzie przestana słuchać? brakuje jasnej informacji o ryzyku. To jest właśnie przykład tego że pójdzie się na zmarznięty staw jeździć na łyżwach to pytają się czy życie niemiłe ale nikt nie pyta się o to ludzi którzy mieszkają pod wulkanami które w każdej chwili kogą eksplodować.
Kasia Gaj
bardzo interesujące