Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pożar katedry Notre Dame jako symbol upadku i cywilizacji | Krzysztof Lech Łuksza

Dodano: 2019-04-16

Wyświetleń: 5280

Czas trwania: 01:13:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Pożar katedry Notre Dame jako symbol upadku i cywilizacji | Krzysztof Lech Łuksza


         #Łuksza #NotreDame #cywilizacja
► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


ACTA 2
ludmiła i kramek mają wspólne zdjecia i spotkania z kandydatem KONFEDERACJI okregu lubelskiego PROFESOREM WŁODZIMIERZEM OSADCZYM. .google zapraszam. wyjaśnijcie swoim wyborcom !! ustawka sluzb zeby PIS obalic wszystko przygotowane ze niby PO-PIS to jedno a gdzie byli wszyscy jak GENERAŁ PETELICKI krytykował tuska i zginął ?? dlaczego wtedy nie chciano obalać rządu tuska ?? wielu PATRIOTÓW zginęło zwłaszcza w piątki !!
ACTA 2
MARYJA KRÓLOWA POLSKI ,KRÓLUJ NAM CHRYSTE AMEN
Chainer D
A co z Dzwonnikiem? Jak on się czuje ? czy wszystko z nim jest ok?
Grace Zydor
Żydzi do swojej wspólnoty nie przyjmują nikogo ...nawet dzieci pochodzących z małżeństwa gdzie matka nie jest żydówka ????????????
Grace Zydor
A Żydzi tej wspólnoty rodzinnej nie niszczą a dzieją się tam różne nieciekawe rzeczy.......
Grace Zydor
to co Pan Duda mówi powinno bulwersować wszystkich Polaków...to ze On chce być na kolanach zreszta jak reszta naszej ekipy rządzącej to nie znaczy ze my chcemy tego samego jako POLACY ......obudźmy się POLACY!!!!!!!!!!!!!!
Karolina Bilińska
A propos tych hiphopowców, to ja doszłam do podobnych wniosków oglądając Miss Universe. Patrząc na kandydatki, nie mogłam rozróżnić z jakiego kraju pochodzą. Nieważne czy były z Azji, Ameryki, czy Europy - wszystkie wyglądały identycznie.
Mary Poppins
Media Narodowe mają bardzo dobrych redaktorów. Lepszych niż w realu24, z wyjątkiem pana Łukszy.
kamikadze123e
bóg sie wkurwił na ta katedrę tyle pedofili w jednym miejscu sami sobie zapracowali na takie opinie dzisiejszy kościół nie ma nic wspólnego z kataklizmem to poprostu wielka korporacja która gra na naszych słabościach
Fernando Key
Ok wpływ USA. A gdzie pada u Was słowo Rasija czy Chiny.I jeszcze jedno ONZ jest w NY ale lewactwo opłacane przez Rosję i Chiny ma przewagę w ONZcie.