Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pożar katedry Notre Dame jako symbol upadku i cywilizacji | Krzysztof Lech Łuksza

Dodano: 2019-04-16

Wyświetleń: 5323

Czas trwania: 01:13:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Pożar katedry Notre Dame jako symbol upadku i cywilizacji | Krzysztof Lech Łuksza


         #Łuksza #NotreDame #cywilizacja
► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


PIS 2020r
ludmiła i kramek mają wspólne zdjecia i spotkania z kandydatem KONFEDERACJI okregu lubelskiego PROFESOREM WŁODZIMIERZEM OSADCZYM. .google zapraszam. wyjaśnijcie swoim wyborcom !! ustawka sluzb zeby PIS obalic wszystko przygotowane ze niby PO-PIS to jedno a gdzie byli wszyscy jak GENERAŁ PETELICKI krytykował tuska i zginął ?? dlaczego wtedy nie chciano obalać rządu tuska ?? wielu PATRIOTÓW zginęło zwłaszcza w piątki !!
PIS 2020r
MARYJA KRÓLOWA POLSKI ,KRÓLUJ NAM CHRYSTE AMEN
Chainer D
A co z Dzwonnikiem? Jak on się czuje ? czy wszystko z nim jest ok?
Karolina Bilińska
A propos tych hiphopowców, to ja doszłam do podobnych wniosków oglądając Miss Universe. Patrząc na kandydatki, nie mogłam rozróżnić z jakiego kraju pochodzą. Nieważne czy były z Azji, Ameryki, czy Europy - wszystkie wyglądały identycznie.
Mary Poppins
Media Narodowe mają bardzo dobrych redaktorów. Lepszych niż w realu24, z wyjątkiem pana Łukszy.
kamikadze123e
bóg sie wkurwił na ta katedrę tyle pedofili w jednym miejscu sami sobie zapracowali na takie opinie dzisiejszy kościół nie ma nic wspólnego z kataklizmem to poprostu wielka korporacja która gra na naszych słabościach
Fernando Key
Ok wpływ USA. A gdzie pada u Was słowo Rasija czy Chiny.I jeszcze jedno ONZ jest w NY ale lewactwo opłacane przez Rosję i Chiny ma przewagę w ONZcie.
Halina Piechaczek
Może to początek tego co ma rzeczywiście nadejść -wielki ucisk -a po nim Armagedon .-Rzeczy materialne nikogo nie zbawią.
Masoviae14PL
Odnośnie 3:50. Można jeszcze zwiedzić Sacre Coeur w Paryżu, a poza tym polecam we Francji: Notre Dame w Chartres (naprawdę wspaniała katedra !) oraz katedry w Reims i Strasburgu. Naprawdę jest co zobaczyć we Francji.
ROBERT JAKUBOWSKI
Istotnie pogoda się poprawia co ma wpływ na samopoczucie-choć pisząc te słowa wyślę o Francji o Paryżu i katedrze Notre Dame jej serce płonie a moje obficie krwawi-kiedy widzę ogień trawiący historię pokoleń mam tylko nadzieję że najgorsze jest poza nią.Tak hołubiona przez artystów gotycka piękność wspaniale ujęta przez największego romantyka Francji Viktora Hugo który dziś z pewnością nie jest szczęśliwym poetą ponieważ płomień jest równie gwałtowny jak czasy w których żyjemy,a iglica o altitudo gotów jestem zawołać za św Pawłem będzie odbudowana.Honore de Balzac....!!!!!! P.S 300 mil. euro przekazały tylko dwie rodziny francuskich miliarderów-czy polskich byłoby stać na taki gest?