Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

W. Sumliński I Dlaczego Żydzi wykorzystują Powstanie Warszawskie do swej martyrologii?

Dodano: 2019-06-14

Wyświetleń: 17391

Czas trwania: 41:33

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału W. Sumliński I Dlaczego Żydzi wykorzystują Powstanie Warszawskie do swej martyrologii?


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


22annabella 22
"... Dlaczego Żydzi wykorzystują Powstanie Warszawskie do swej martyrologii?.." Bo nie maja nIc innego.Zgdnie z wyznawana ideologia talmudyczna maja obowiazek uznawania wszystkich innych za zwierzeta w ludzkiej skorze stworzone wylacznie po to żeby słuzyly szydostwu. Z tego jest prosta droga do wlasnej wyzszości i pogardy dla innych.
Tomcat Zorro
Mega Gość. Hyper wywiad. Świetna robota.
Tomcat Zorro
Powiem więcej. My nie traktujemy Żydów jak byliby od nas lepsi. My zaczynamy zachowywać się jakbyś byli im winni te wszystkie żywoty wymordowane przez Niemców.To jest żenujące , a to co zrobił piątek to być może nie celowo, ale jest jak przyznanie się do nie własnej winy... Hańba!
Tomcat Zorro
Ten Krzysztof Piątek to i może piłkarz niezły , ale tchórz i zakała , lub też ma żydowskie pochodzenie skoro tak się splamił, bo prawdziwy Polak tak nie robi... Wstyd panie Piątek.
Pietro Stavastano
Ale to jest pomnik bohaterow getta a nie PW wiec jak wykorzystuja? Sumlinskiemu sie cos pomylilo chyba
NFP.NIEMKA. PL
piatek zabraklo ci jaj !!! 447 razy powinienes cieszynke powinienes pokazac jak Pan KOZAKIEWICZ mogles zapytac go dodalby ci ODWAGI !!! jestes juz
stern
Pistoelo powiedział dziennikarzom sportowym, że w rewanżowym meczu z Israelem jak tylko strzeli gola to będzie cieszynka na 100%.
Joanna Binus
https://forumemjot.wordpress.com/2017/05/07/czy-50-km-od-warszawy-powstaje-judeopolonia-wazne/?fbclid=IwAR13wAeT8OvBn3_4Xg7TdGA8PdYRko4rxoLFL09eD3EeiigtLE1BzmS5I9g
grzegorz budek
Proponuję obejrzeć film Polańskiego-,,Pianista''- tam jest przedstawione w sposób obiektywny jak wyglądała sytuacja podczas wojny. Polański nie jest moim idolem, ale w swoim filmie przedstawił prawdę o tym jak Polacy pomagali Szpilmanowi ukrywać się podczas wojny przed niemcami, a także o żydowskich szmalcownikach i kolaborantach współpracujących z niemcami. Nie było tam nic o polskich szmalcownikach. Polański z pochodzenia żydowskiego pewnie tym filmem naraził się żydom i to nie tylko izraelskim a także amerykańskim, że jest ścigany przez władze usa za rzekome molestowanie sprzed pół wieku. Proponuję obejrzeć ten film.
Soso Jugaszwili
Żydzi jeśli chca być szanowani musza zaakceptować fakt, ze nie sa jedynymi ofiarami martyrologii na swiiecie , i. ze Holocaust przeżywały na przestrzeni wieków wiele innych narodów,, a.co za tym idzie uważać siebie. za kogoś lepszego od innych nacji. A przede wszystkiem przestać okradać swoich sąsiadów z terytoriów, zagarniętych przemocą, które nigdy nie należały do biblijnego Israela oraz innych narodów z kasy .Moja rada , ignorować to .tałatajstwo, nie zezwalać na wjazd do Polski polakożercom!