Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Cud nad Wisłą" (Sabaton - In The Army Now)

Dodano: 2012-08-15

Wyświetleń: 8267060

Czas trwania: 03:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Cud nad Wisłą" (Sabaton - In The Army Now)


         Po doświadczeniach z 1 sierpnia, uznałem iż trzeba przypomnieć Rodakom tak wielkie zwycięstwo sprzed 92 lat. Nasza historia to nie tylko powstania i przegrane wojny ale także bardzo ważne zwycięstwa, o których rzadko się wspomina, gdyż według rządzących "elyt" mamy być słabymi, pozbawionymi godności niewolnikami do dojenia. Jesteśmy dużym europejskim narodem i mamy prawo być silni i dumni. Cześć i chwała bohaterom! 

Muzyka: Sabaton - In The Army Now (Carolus Rex)
Rozkmina: początek sierpnia 2012
Montaż: 11-14.08.2012.        

Komentarze


pilot od
,,You can not change us, you will not destroy Polishness, we will rise" ~my words (I am 13 years old )
Anna Brown
co to za film?
Aussie Light Horse
i could see why its better if Germany invade Poland in World War 2 then Soviets invade Poland by themselves
Roman Ogi
Dlaczego bot 'Miszczu69' jest nie do usunięcia na jut-ubecji???
Roman Ogi
Kto rządzi jut-ubecją, że Miszczu69 obrzuca guanem kogo chce i jest nie do usunięcia - gorzej będzie na jut-ubecji od 22 VII - kiedy sanhedryn wprowadzi totalną cenzurę dla gojów - 447 przyczyną!! Beda pluli na gojów znad Wisły - a Polacy nie mają kontroli nad niemieckimi mediami i resztą koszerną sanhedrynu - YT, Fundacia Batorego, Fundacja Helsińska, 'Amnesty International' - toto jest dopiero śmieszne - koszerne a International - beczka śmiechu!!
Krzysztof Wolyniec
Każdy kto kocha swój kraj,jest jego obrońcą,żołnierzem.Nawet,a może zwłaszcza,w czasie pokoju... To nie jest "ten kraj",to jest MÓJ,NASZ kraj!
LEVEL UP
Замечательная песня и клип! Спасибо, что вы есть. С приветом из России.
Bierhoff8025
Господь , храни нас! И Матерь Божья!
NieMilyKtos
Szczerze ? Nigdy nie interesowała mnie historia Polski... Do czasu kiedy to kolega nie pokazał mi piosenki Sabatonu... Tony przeczytanych ksiazek, filmów o I i II wojnie swiatowej, ze dzis bez problemu mógłbym nauczać o naszej pięknej ale tez okrutnej historii wojennej. Dziś wiem, ze jeśli by wybuchła wojna to idę i całym Soba bede bronił naszej pięknej ojczyzny ktora zwie sie Polska. Gdzie kolwiek bym nie był na świecie jestem dumny z tego, ze jestem Polakiem. Śmierć i chwała bohaterom.
Erwin Rommel
Gott mit uns kameraden von Polen