Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Baciary - Siedem Czerwonych Róż (official audio)

Dodano: 2014-05-09

Wyświetleń: 9829955

Czas trwania: 03:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Baciary - Siedem Czerwonych Róż (official audio)


         Coś specjalnego dla fanów zespołu BACIARY! 
Tego utworu dotychczas nie nagrano w studio, a znajdzie się on na najnowszej płycie. Posłuchajcie!

Kup płytę: http://tercet.org/index.php?id_product=204&controller=product

Zespól "Baciary" http://baciary.com.pl założyli w roku 2002 bracia Janusz i Andrzej Body. Pierwszą płytę nagrali w takim właśnie duecie.
W 2003 wyszła druga płyta zespołu w składzie Janusz i Andrzej Body, Adam Szymczyk, Stanisław Skupień oraz Piotr Pardyl. Rok później okazała się następna płyta nagrana w takim samym składzie.
W 2005 do zespołu dołączył Maciej Rybka oraz Michał Gromada, w tym roku nagrali razem kilka utworów na płytę "Wesołe Posiady" (składanka z innymi zespołami) Kolejna płyta zespołu to "Baciary z baciarami" jest to krążek z rodowitą nutą góralską w oryginalnym brzmieniu, nagrana z przyjaciółmi i kolegami "Baciarów" Ostatnia płyta zespołu to "Nic do stracenia"

Kapela "Baciary" gra i koncertuje w Polsce i za granicą. Zespół znany jest szczególnie na Podhalu z dziesiątek imprez, które można uznać za naprawdę udane.

Muzyka grana przez chłopaków jest żywiołowa i energiczna, wpada w ucho i chce się przy niej bawić i skakać. Usłyszeć tam można stare piękne melodie śpiewane przez naszych dziadków i rodziców czasami już zapomniane...

Zapraszamy na: http://tercet.org

Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/WydawnictwoTercet?sub_confirmation=1
Posłuchaj więcej na: https://www.youtube.com/user/WydawnictwoTercet        

Komentarze


julovers1
ale chulańce i zabaw3a tylko na malanżu!!!!;)
Grzybu# PoMpA
Razu pewnego swojej dziewczynieOświadczyć chciałem sięByłem zbyt młody, więc nie wiedziałemJak to powiedzieć jej.Długo chodziłem, długo czekałem,Zastanawiałem się,Bukiet tych kwiatówTak pomyślałem i do niej udam się.Ref.Przynoszę Tobie moja dziewczynoSiedem czerwonych róż,Powiedz czy będziesz moją na zawsze już. (x2)Dziewczę kwiatami się ucieszyłoI uśmiechnęło się,Dziewczę na zawsze moją już byłoI pokochało mnie.Będziemy razem do końca życia,Będziemy kochać się,Jesteśmy szczęściem, moją miłościąO tobie tylko śnię.Ref.Przynoszę Tobie moja dziewczynoSiedem czerwonych róż,Powiedz czy będziesz moją na zawsze już. (x4)
Maciej Adam
Kto w 2018 ❤❤❤ podoba mi się to po tylu latach☺☺☺
Wilku
Pozdrawiam wraz z rodzinka sluchamy tej piosenki przy rodzinnym stole, najlepsza piosenka jaka slyszalem, moja mama mowi, ze lepszej piosenki nie slyszala. Pozdrowienia z Zakopanego. Hej guraló czy ci nie zal!!!!!
Maria Maria
Wszystkie te piosenki które wy wykonuje cie dzięki jesteście super
Maria Maria
Te piosenkę qral na organach mój nieżyjący tato zawsze bardzo piekna
Maria Maria
To były czasy dzieki
pati_ pati
7 kurw
władysława Segieta
Super,powracam do życia i radości...
lucy G
po prostu uwielbiam 😄