Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

IPNtv: Wywalczona. Niepodległa. Polska. (spot)

Dodano: 2017-11-11

Wyświetleń: 215582

Czas trwania: 31 sek

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału IPNtv: Wywalczona. Niepodległa. Polska. (spot)


         Nie było jej. A jest. Polska! Akcja społeczna IPN, którą włączamy się w przygotowania do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. 


#Mojaniepodległa #Niepodległa #PL1918 #11listopada #Niepodległość #Polska #Poland #Niezwyciezeni #TheUnconquered        

Komentarze


maciej199726
Co tam robi Piłsudski? Przecież były inne postacie, które w większym stopniu przyczyniły się do odzyskania niepodległości.
Grzegorz Sędziak
Te animacje są coraz lepsze.
X DrAgOn X
Co robi piólsudzki w 1 wojnie śwatowej
Sutello
Wywalczona Polska niepodległa:)))... tfu!"Polska żydoska zwyciężyła ?"Polskie władze zamroziły wdrażanie nowej ustawy o IPN – polska delegacja jedzie do Izraela. „Wyraziliśmy głębokie zaniepokojenie po zapoznaniu się z ustawą o IPN, całe szczęście polski rząd zrozumiał swój błąd i jesteśmy na dobrej drodze do porozumienia” – skomentował sprawę Re’uwen Riwlin – prezydent Izraela.„Powinniśmy i serdecznie przepraszamy za to, że Żydzi poczuli się dotknięci zmianami w ustawie. Zrobimy wszystko aby się zrehabilitować!” – powiedział prezydent Andrzej Duda naszym reporterom na konferencji przed wylotem delegacji.„Polacy znowu chcieli zmieniać historię – dobrze, że się opamiętali!” – mówił Michael Schudrich, Naczelny Rabin polski.Polska zapłaci 10 miliardów dolarów zadośćuczynienia oraz napisze nowy projekt ustawy, który skonsultuje z przedstawicielami Izraela. Pozostałe kwestie zostaną ustalone podczas rozmów naszej delegacji ze stroną Żydowską.Sprawę będziemy na bieżąco relacjonować!"https://superekspress.pl/izrael-postawil-swoim-ustawa-o-ipn-bedzie-zmieniona-a-polska-wplaci-10-miliardow-dolarow-kary-zhanbienie-zydow/Jeżeli TO okaże się prawdą to NAS już nie ma !!!"
tomasz wołoszyk
👍👍🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱😋
X05
Piękne
Anonymus YT
IPN TV MA GENIALNE ANIMACJE
SylarArnold
Gdzie Roman Dmowski?
electrodem
Zróbcie pełnometrażowy film i promujcie za granicą ... !!!!
Nikodem Borowski
I bardzo dobrze że w końcu ruszyło to wszystko z kopyta , powstają kolejne wspaniałe animacje, przede wszystkim nauczy to też niektórych historii żeby potem głupot nie wygadywali . Oby tak dalej !