Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza

Dodano: 2018-01-10

Wyświetleń: 341612

Czas trwania: 35:48

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza


         Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW

O rekonstrukcji rządu, odpowiedzialności Tuska za Smoleńsk, kabarecie Petru, a także historia upadku RUCH-u oraz opowieść o kolejnym polskim wynalazcy Józefie Hofmanie.
_

Fundacja Orla Straż wysyła pomoc do poszkodowanych na Bliskim Wschodzie. Pomóżmy odbudować chrześcijańskie miasto Karakoush!

► http://www.orlastraz.org/pomoz/
__

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności        

Komentarze


Zen Yen
Hola hola mój panie Bez Unii Wolności nie dajecie rady nic zrobić .Popatrz na wszystkie ustawy zrobione przez pisdzielców . Każda do poprawki .. Ja podobnie jak cała solidarnościowa część Polaków plułem na sejm kontraktowy > Ale dzisiaj wiem że to ,że to było błogosławieństwo dla Polski . A to dlatego że sama solidarność gdyby przejęła wówczas władzę to nasi wybrani ludzie bez pomocy komuchów popełnili by dużo niewybaczalnych błędów .. Cały świat jest głupi tylko minister Szyszko jest alfą i omegą ..Wniosek bez PO pisdzielcy są niczym co widzimy wszyscy . Szkoda że nie powiedziałeś nic o Kaczyńskim i jego "wdzięczności" wobec współpracowników . Moja interpretacja zachowania Kaczyńskiego . "nawywijałem " i już nie wiem co zrobić . Q.wa jeszcze się łudzisz z "zamachem " smoleńskim ale powiedziałeś KATASTROFA . To jest znamienne . Hej a gdzie obiecywany wrak ?? A może żydzi . maczali ręce w "zamachu " albo islamiści ? Gdybyś miał zastrzeżenia to jest to tak idiotyczne jak hel. sztuczna mgła , magnes itd .Emigranci ? Orban już przyjął i jeszcze chce .Jeśli wiesz że jest przekręt z Ruchem to prokurator przebiera nogami i czeka . Z Hofmanem ciekawa opowieść może to jedna jedyna prawdziwa rzecz dzisiaj ...
Zen Yen
O zmienisz zdanie ja wezmę się za ciebie będziesz żałował ;)) a propos oferty na dyra .
Alan S
Jeśli na drugą kadencję premierem ma być Morawiecki, to ja dziękuję i nie głosuję na PiS = PO!
Alan S
mówiłem, cały czas mówiłem, że PiS = PO!!!!
Jadwiga Zając
Nigdy więcej nie zagłosuję na Dudę , PiS , PO , SLD , PSL .
BartekSt90
czy tylko o u mnie brakuję synchronizacji fonii z wizją?
Tamer Scammers
Ja przypomnę że, Brudzinski to ten, który chciał wprowadzić zakaz chodzenia/pracowania drogowcom, budowlańcom bez górnego nakrycia (koszul, koszulek) w upalne dni, bo go to rozpraszało w czasie jazdy samochodem... Taki z niego kwiatek.A Suski to ta piz*a. Co to z Samoobroną w sejmowych pokojach hotelowych się układał...Zmiany w "polskim rządzie" zdecydowanie na gorsze.
ewa konh
Pan Gadowski jest za a nawet przeciw.
Bogdan Superniok
BRAWO PANIE WITKU
marcpro10
Doskonała robota Panie Redaktorze.A tak gwoli wyjaśnienia, to urządzenie od wycieraczek to metronom.Kamerton służy do strojenia instrumentów.