Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Gigantyczne szkielety ludzkie - ludzie giganty. Cały film dokumentalny lektor pl Ateizm To Głupota

Dodano: 2014-08-06

Wyświetleń: 3115285

Czas trwania: 46:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Gigantyczne szkielety ludzkie - ludzie giganty. Cały film dokumentalny lektor pl Ateizm To Głupota


         Nocne UFO i Obcy w Polsce - https://www.youtube.com/watch?v=ssf9ZGvdfFU Film z monitoringu 2017


Dinozaury żyły na ziemi ok. 10 000 lat temu, a wraz z dinozaurami żyli także ludzie olbrzymy, czyli t.zw. ludzie giganty. W tym samym okresie żyli także ludzie dzisiejszego pokroju. Komercyjni archeolodzy nie chcą ujawniać znalezionych szkieletów ludzi gigantów, gdyż to by przeczyło teorii ewolucji, która to ewolucja jest kłamstwem ale przez pseudo naukowców jest nadal powielana, że to prawda. Z czasem wyjdzie na jaw to, że ludzie giganci żyli w przeszłości. Ludzie giganty zbudowały piramidy oraz inne wielkie budowle, które towarzyszą ludzkości do obecnych czasów.
http://www.youtube.com/watch?v=Yi9Z51...
Zakazana Historia Tajemnica gigantów 2013 
Cały film dokumentalny z lektorem pl


--
Super tagi: dokument, dokumentalne, dokument lektor, national geographic, polski lektor pl, filmy dokumentalne, discovery, discovery channel, planete, Ateizm Urojony, Cały Film z lektorem dokument, ewolucja, teoria ewolucji, ateizm w polsce, Gigantyczne szkielety, ludzie giganty, Gigantyczne szkielety ludzkie, olbrzymy        

Komentarze


Gdzieś daleko
MOCNE! https://www.youtube.com/watch?v=ylozgwzlNbc
Edyta Jasińska
Jeszcze napiszcie, ze reszta ludzkości mieszkała za trzema murami i żeby ich wytępić używali scyzoryków i gazu do latania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
raf r
Są takie choroby
raf r
To jest straszne 😯😯😯😯😱😱😱😱😰😰😰😰😰😰😰
Me in France 1975
Stary testament, Ksiega Rodzaju 4: " A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach"Ksiega Henocha to opisuje.
Tretown Tret
Ta BAJECZKA sprzedaje sie bardzo dobrze ! Odlewy betonowo gipsowe i te modelowane czaseczki giganty ! Italjano mistificato !
Waldemar Kurek-Mosakowski
Przesyłam link do mojego filmu/świadectwa o niepublikowanych dotąd odkryciach na Całunie Turyńskim, a głównie pokazujący zdjęcie Jezusa Zmartwychwstałego. Mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczy. Jeśli nie… zrozumiem. Proszę też – o ile to możliwe - o udostępnianie linku do filmu swoim znajomy. Z góry dziękuję.https://www.youtube.com/watch?v=tee7r2dbuks
tomasz Kamiński
dal im kamere a itak bylo ich trzech hehe dobra sciema
marek wasilewski
bzdura tym ludziom chodzi o to zeby odciagnac uwage ludzi od CHRYSTUSA ,to jest spisek ,jak maja te kosci to niech pokaza to wtedy zobaczy ,a tytanika tesz zbudowali olbrzymi bo tytanik byl olbrzymi.
Dekurven
Największy człowiek ma 2,70 wzrostu Wiec na pewno zdarzyło się ze przez tysiąclecia takie przypadki