Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wykiwanie szeryfa na S7

Dodano: 2017-08-10

Wyświetleń: 598463

Czas trwania: 02:09

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wykiwanie szeryfa na S7


         Zwróccie uwagę, że gdyby nie było szeryfa i wszyscy podjechali te 400m do przodu to zjazd z ekspresówki nie byłby zablokowany, a samochody nie jechałyby pasem awaryjnym. Zauważcie, że kierowca lawety nie wytrzymał i ominął ciężarówkę pasem zieleni. Jazda na suwak na końcu zwężenia - też nieudana...        

Komentarze


Nic Pon
TIRY NA WAGONY !!!
Nika 56
No kuźwa MISTRZ!! 👏👏 xD
Zbieram dla beki 100k subskrypcji bez filmów
Dobry świr :D
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Sory bardzo ale co ma tytuł do całego filmiku?
Hubi
Polska to jest taki naród haha. Te typowe Janusze nigdy nie nauczą się jeździć na "zamek"(czyli poprawnie) i jeszcze będą się pluć że ty jesteś cham bo się wciskasz. Nie pozdrawiam takich osób.
Wiktor Szch
jest mi naprawde bardzo trudno w to uwierzyc, ze w 2017 roku, w centrum Europy w cywilizowanym kraju bialego czlowieka pomimo, ze sie wciaz trabi wszedzie o jezdzie na suwak zdarzaja sie wciaz tepe chu**e ktore nie kumaja, ze to jest zle, nikomu nie pomaga a wrecz szkodzi, jezeli jest tu jakis kieroca tira to niech mi wytlumaczy jak chlopu na roli po ch*j wy kur*a tepe dzidy blokujecie lewy pas? moze to ja jestem jakims turbodebilem i czegos nie rozumiem.
Depecheman
jebać szeryfa.
marcin_sc2
"Cwaniak" blokuje lewy pas żeby wszyscy jechali z równo prędkością dwoma pasami a przed zwężeniem na zamek. Kozacy zapierdalają do końca lewym a potem się wpieprzają tak jak ten gości na filmie. Tak dla wyjaśnienia jakby ktoś nie wiedział
markac20
Zazwyczaj sa tabliczki za 800metrow zwezenie. Wiec czemu nie zrobic lewy, prawy kierunek i na zameczek. Tak jak z zonka, czy mezem, zameczek w dol i tez kazdy szczesliwy;)
aiopk
Ludziki czekają w kolejce a jeden cwaniak a po co mi kolejka potrzebna.