Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wykiwanie szeryfa na S7

Dodano: 2017-08-10

Wyświetleń: 630793

Czas trwania: 02:09

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wykiwanie szeryfa na S7


         Zwróccie uwagę, że gdyby nie było szeryfa i wszyscy podjechali te 400m do przodu to zjazd z ekspresówki nie byłby zablokowany, a samochody nie jechałyby pasem awaryjnym. Zauważcie, że kierowca lawety nie wytrzymał i ominął ciężarówkę pasem zieleni. Jazda na suwak na końcu zwężenia - też nieudana...        

Komentarze


o o
Powinno za to się prawko zabierać. Powinny być kontrole częste. Tempak z tira 2 klasy skończone przez takich kolejki są po 5 km . Mam nadzieję że Policja się nim zajmie
ThePhantomasa1
Lany,no a jakie to spoleczenstwo moze byc skoro weerza w gadajace weze oraz dziewice rodzace dzieci:-) Debile!
Adrian K
Tylko w Polsce kierowcy nie wiedzą, co to znaczy jazda na SUWAK......
Nieunikniony Naczelny Hejter
Do więzienia takich ludzi
Skąpy Pan
Najbardziej rozpierdala mnie jak słucham na radiu kierowców w programie pierwszym, polskiego radia jak mówią że tu i tam na autostradzie jest 5 a tam 3 kilometry korka i widzę oczami wyobraźni jak ten korek mógłby być o połowę krótszy bo jestem przekonany na milion, że w każdym z tych korków na pewno jest jeden gruz mózg z drugim.
Rafał X
Rozumiem, co to jazda na zamek. Bardzo chętnie ją stosuje. Zawsze się staram. Obawiam się jednak, że spośród 9 osób które tu odpisały niestety nikt tu nie jezdzi na zamek. Wszyscy jadą do końca i nie jedą 1-2-1-2-1-2-1-2 tylko 1-2-2-2-1-2-2-2-1-2-2-2-1-2-2-2-2 Wciskają się z drugiego pasa( 2- ten który jest zamknięty - luźniejszy ) po 3 auta przed tiry i dlatego zawsze prawy pas stoi 10km ....Jak możecie tego nie rozumieć? Zamek to 1 lewy 1 prawy pas.Czy wy to stosujecie? Odpowiedzcie sobie sami.
Przemysław Łebkowski
http://img.sadistic.pl/pics/fae9a657fb07.jpg
Polski kierowca
I bardzo dobrze, z korkami trzeba walczyć a nie w nich stać jak muł. Gdyby wszyscy tak jak auto z kamerą i nie zwalniali przy zwężeniu to korka by nie było.
Adam Kajzar
świetnie go zrobiłeś ! tak trzymać :D
Krzysztof Najdecki
Nie rozumiem dlaczego, jeżeli banda matołów ustawia się na prawym pasie jeżeli lewy jest wolny, to ja też mam tak zrobić. Jak lubią czekać, to niech czekają, a jak nie, to niech co drugi zjedzie na lewy pas i wtedy będą oba zajęte równomiernie bez wolnych przestrzeni i nie będzie możliwości "wpychania się". Kiedyś rozwalił mnie jeden gość jak 5 km przed promem w Świnoujściu zajeżdżał drogę jak ktoś próbował go wyprzedzić, bo przecież będzie tam kolejka. Tylko nasuwa się pytanie: od którego miejsca taki "zakaz wypdzedzania" ma obowiązywać?