Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wykiwanie szeryfa na S7

Dodano: 2017-08-10

Wyświetleń: 620020

Czas trwania: 02:09

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wykiwanie szeryfa na S7


         Zwróccie uwagę, że gdyby nie było szeryfa i wszyscy podjechali te 400m do przodu to zjazd z ekspresówki nie byłby zablokowany, a samochody nie jechałyby pasem awaryjnym. Zauważcie, że kierowca lawety nie wytrzymał i ominął ciężarówkę pasem zieleni. Jazda na suwak na końcu zwężenia - też nieudana...        

Komentarze


Nieunikniony Naczelny Hejter
Do więzienia takich ludzi
Skąpy Pan
Najbardziej rozpierdala mnie jak słucham na radiu kierowców w programie pierwszym, polskiego radia jak mówią że tu i tam na autostradzie jest 5 a tam 3 kilometry korka i widzę oczami wyobraźni jak ten korek mógłby być o połowę krótszy bo jestem przekonany na milion, że w każdym z tych korków na pewno jest jeden gruz mózg z drugim.
Rafał X
Rozumiem, co to jazda na zamek. Bardzo chętnie ją stosuje. Zawsze się staram. Obawiam się jednak, że spośród 9 osób które tu odpisały niestety nikt tu nie jezdzi na zamek. Wszyscy jadą do końca i nie jedą 1-2-1-2-1-2-1-2 tylko 1-2-2-2-1-2-2-2-1-2-2-2-1-2-2-2-2 Wciskają się z drugiego pasa( 2- ten który jest zamknięty - luźniejszy ) po 3 auta przed tiry i dlatego zawsze prawy pas stoi 10km ....Jak możecie tego nie rozumieć? Zamek to 1 lewy 1 prawy pas.Czy wy to stosujecie? Odpowiedzcie sobie sami.
Przemysław Łebkowski
http://img.sadistic.pl/pics/fae9a657fb07.jpg
Polski kierowca
I bardzo dobrze, z korkami trzeba walczyć a nie w nich stać jak muł. Gdyby wszyscy tak jak auto z kamerą i nie zwalniali przy zwężeniu to korka by nie było.
Adam Kajzar
świetnie go zrobiłeś ! tak trzymać :D
Krzysztof Najdecki
Nie rozumiem dlaczego, jeżeli banda matołów ustawia się na prawym pasie jeżeli lewy jest wolny, to ja też mam tak zrobić. Jak lubią czekać, to niech czekają, a jak nie, to niech co drugi zjedzie na lewy pas i wtedy będą oba zajęte równomiernie bez wolnych przestrzeni i nie będzie możliwości "wpychania się". Kiedyś rozwalił mnie jeden gość jak 5 km przed promem w Świnoujściu zajeżdżał drogę jak ktoś próbował go wyprzedzić, bo przecież będzie tam kolejka. Tylko nasuwa się pytanie: od którego miejsca taki "zakaz wypdzedzania" ma obowiązywać?
Krzysztof Najdecki
Fajnie, że zrobiłeś to bez łamania przepisów, co rzadko się udaje. Powinieneś jeszcze zatrzymać się przed tym debilem na parę minut, to może by zjechał na prawo i czekał tam jak lubi, ale to by już było wykroczenie.
Nic Pon
TIRY NA WAGONY !!!
Nika 56
No kuźwa MISTRZ!! 👏👏 xD