Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Cud nad Wisłą" (Sabaton - In The Army Now)

Dodano: 2012-08-15

Wyświetleń: 6064728

Czas trwania: 03:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Cud nad Wisłą" (Sabaton - In The Army Now)


         Po doświadczeniach z 1 sierpnia, uznałem iż trzeba przypomnieć Rodakom tak wielkie zwycięstwo sprzed 92 lat. Nasza historia to nie tylko powstania i przegrane wojny ale także bardzo ważne zwycięstwa, o których rzadko się wspomina, gdyż według rządzących "elyt" mamy być słabymi, pozbawionymi godności niewolnikami do dojenia. Jesteśmy dużym europejskim narodem i mamy prawo być silni i dumni. Cześć i chwała bohaterom! 

Muzyka: Sabaton - In The Army Now (Carolus Rex)
Rozkmina: początek sierpnia 2012
Montaż: 11-14.08.2012.        

Komentarze


Świr Damian
podjebane od Status Quo cała nuta
Jan Teliczan
Polska moc!
Only Truth
Pickle Rick...co ponizej napisalem ...... wlasnie dlatego sie do nich zaliczasz,ze to ty jestes,, ta szumawina bezwartosciowa, ktora w Polsce pozostala,szumowina chazarska nikczemnikow pospulstwa i zwyklej choloty, dla ktorej Panem Bogiem sa tylko ich genitalia wlasne i niewlasne, ktorymi glownie sie zajmijecie...Polskie Obywatelstwo otrzymaliscie za zsiedzialosc i oprocz waszych genitali w dupie macie i Polske i wszystko, czyli nawet siebie samych !
Only Truth
Satan PolskaDo 2011 roku juz opuscilo Polske 8 - milionow Polkow.To przez takich jak Ty - >Satan Polska< oni wyjechali ...gdybys zamiast Satanowi bardziej holdowal swojej Ojczyznie i Bogu> BOG HOMOR I OCZYZNY< nie doszlo by w ogole do tego .......a ze takich jak ty jest wiecej, w znacznej wiekszosci pozostala zwykla szumowina chazarska nikczemnikow pospulstwa i zwyklej choloty, dla ktorej Panem Bogiem sa tylko ich genitalia wlasne i te niewlasne, ktorymi glownie sie zajmuja ...Polskie Obywatelstwo otrzymali tylko za zasiedzialosc i oprocz tych genitalii w dupie maja i Polske i wszystko.
Dominik Dubiński
JEBAĆ BOLSZEWIKÓW
Only Truth
"S A B A T O N"Thank yuo >< Danke schönD Z I E K U J E !
AAPG
Respect for Poland from Fr I love Polish history ❤
Andrzej Tomaszewski
Sooner or later germans or russians will come, they always come. We will go to the forest like our grandfathers. You can beat us, but you can't kill the spirit.
Oxуgеи ка
Podoba mi się i opis i filmik. Duży plus
Old Tavern
Jak można tego nie kochać , Super kawałek , Super wideo :D